Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dy tė rinj tė rrahur, nė Shkup dhe Tetovė
Shqipo
Postuar nė: 15.03.2012, 15:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 610
Antari Nr: 10255
Bashkangjitur: 16.10.2007Dy tė rinj tė rrahur, nė Shkup dhe Tetovė


Ministria e Punėve tė Brendshme (MPB) bėri tė ditur pėr dy incidente qė kanė ndodhur dje nė mbrėmje, informon agjencia INA.

Incidenti i parė ėshtė regjistruar nė lagjen Fushė Topanė tė Shkupit, ku siē thuhet ėshtė rrahur njė 17 vjeēar nga 10 persona tė panjohur.

Incidenti ka ndodhur kur 17 vjeēari po lėvizte nė kėtė zonė dhe pėr njė moment ėshtė sulmuar dhe rrahur fizikisht nga personat e panjohur. Policia ka dalur nė vendin e ngjarjes dhe ėshtė vėnė nė ndjekje tė personave.

Incidenti i dytė ka ndodhur nė Tetovė kur njė nxėnės 14 vjeēar i shkollės fillore "Kiril dhe Metodi" u rrah nga dy tė rinj. Policia bėri tė ditur se incidenti ka ndodhur nė oborrin e kėsaj shkolle nė Tetovė. Policia nuk ka dhėnė identitetin dhe pėrkatėsinė etnike tė viktimave tė sulmuara. (INA)


----------------------------------------
ATDHEU MBI TE GJITHA....
POSHTE PARTITE, DHE PERKRAHESIT QORR TE TYRE....
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 15.03.2012, 15:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (Shqipo @ 15.03.2012, 09:35)
Dy tė rinj tė rrahur, nė Shkup dhe Tetovė


Ministria e Punėve tė Brendshme (MPB) bėri tė ditur pėr dy incidente qė kanė ndodhur dje nė mbrėmje, informon agjencia INA.

Incidenti i parė ėshtė regjistruar nė lagjen Fushė Topanė tė Shkupit, ku siē thuhet ėshtė rrahur njė 17 vjeēar nga 10 persona tė panjohur.

Incidenti ka ndodhur kur 17 vjeēari po lėvizte nė kėtė zonė dhe pėr njė moment ėshtė sulmuar dhe rrahur fizikisht nga personat e panjohur. Policia ka dalur nė vendin e ngjarjes dhe ėshtė vėnė nė ndjekje tė personave.

Incidenti i dytė ka ndodhur nė Tetovė kur njė nxėnės 14 vjeēar i shkollės fillore "Kiril dhe Metodi" u rrah nga dy tė rinj. Policia bėri tė ditur se incidenti ka ndodhur nė oborrin e kėsaj shkolle nė Tetovė. Policia nuk ka dhėnė identitetin dhe pėrkatėsinė etnike tė viktimave tė sulmuara. (INA)

Ne Tetove i rrahuri eshte sllavo-maqedon e ne Shkup nuk e dij.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio