Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kodi i Jetės, premierė mė 17 mars
packs
Postuar nė: 15.03.2012, 16:13
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008KODI I JETĖS

SINOPSISI: Nė vitin 1912 Kosova pushtohet nga Serbia. Nė vitin 1998 -1999 Serbia me luftė synon ta spastrojė Kosovėn nga shqiptaret. Njė milion shqiptarė u dėbuan dhunshėm nga Kosova.Pjesa tjeter iu bashkangjit Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosoves dhe rezistuan me ēka patėn. Tė tjerėt ishin viktima tė pambrojtura.

Regjia dhe skenari: Ekrem Kryeziu

Producent: Shkumbin Kryeziu

Rolet: Xhevat Qorraj, Bubulina Lajēi, Ēun Lajēi, Ilir Tafa, Fatime Sefaj, Mentor Zymberaj, etj.

Filmi shfaqet ne ora 18:00, 20:00, 22:00

http://www.besfort.de/musicvideo.php?vid=4e37089c0


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 16.03.2012, 12:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009premiera o sot ti trullqe edhe 20min en kinema ABC a st kan thir a ahgahgaghahga


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio