Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shtetasi i Maqedonisė, mbyt me veturė njė grua nė
vani-1
Postuar nė: 15.03.2012, 17:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011Shtetasi nga Maqedonia, i ikur nga enti psikiatrik, pasi ka rrėmbyer njė veturė, ka shkaktuar njė fatkeqėsi tė rėndė komunikacioni nė qytetin e Bazelit, raporton Albinfo.ch. Personi 27 vjeēar ka vozitur makinėn me shpejtėsi tė palejueshme nėpėr qendrėn e qytetit, duke goditur me qėllim njė grumbull njerėzish. Me kėtė rast njė grua qė po ngiste biēikletėn ka humbur jetėn dhe shtatė kalimtarė tjerė kanė pėsuar lėndime shkallėsh tė ndryshme. I sėmuri psikik ėshtė kapur nga policia , njofton Prokuroria e Bazelit. Sipas tė dhėnave tė para policore, 27 vjeēari kishte nxjerrė mė parė me dhunė njė burrė nga vetura e tij, nė tė cilėn pastaj kishte hipur vetė
PM
Top
ßina
Postuar nė: 15.03.2012, 20:11
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Ne kete ent psikiatrik, ky i ri mos ka shku ne vend te Azem Syles.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio