Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Gruevski dhe Ahmeti ende me besim mė tė madh
alb_te
Postuar nė: 16.03.2012, 14:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Akoma nuk e dinė pėr kė do tė votonin 36,4 pėr qind e tė anketuarve. Nėse duhet tė pėrcaktohen pėr ndonjė parti 9,3 pėr qind do tė votonin pėr BDI-nė, 6,2 pėr qind pėr PDSH-nė, pėr VMRO-DPMNE-nė 30,5 pėr qind dhe pėr LSDM-nė 15,8.

Nė bllokun politik shqiptar lideri i BDI-sė, Ali Ahmeti ėshtė politikani me besim mė tė lartė gjegjėsisht 6,5 pėr qind e tė anketuarve thonė se atij i besojnė mė shumė, ndėrsa nė bllokun politik maqedonas lideri i VMRO-DPMNE-sė, Nikolla Gruevski ėshtė politikan me besim mė tė lartė, gjegjėsisht me 24 pėr qind. Pėr Branko Cėrvenkovskin janė 8,6 pėr qind ndėrsa pėr Menduh Thaēin 3,6 pėr qind. Pėr kėtė pyetje nuk kanė pasur pėrgjigje 16,7 pėr qind, ndėrsa 28,1 pėr qind nuk i besojnė asnjėrit nga politikanėt e theksuar.

Nė pyetjen se cila parti ka program mė tė mirė, 49 pėr qind kanė vendosur pėr VMRO-DPMNE-nė, 23 pėr qind pėr LSDM-nė, ndėrsa pėr kėtė pyetje nuk kanė pėrgjigje 28 pėr qind e qytetarėve tė anketuar.

Mė shumė se gjysma, gjegjėsisht 56,1 pėr qind vlerėsojnė se VMRO-DPMNE ka organizim mė tė mirė, pėr LSDM-nė kanė votuar 22,8 pėr qind ndėrsa pėr kėtė pyetje nuk kanė pėrgjigje 21,1 pėr qind e tė anketuarve.

Nėse nesėr do tė mbaheshin zgjedhjet parlamentare, pėr BDI-nė do tė votonin 6,8 pėr qind, pėr PDSH-nė 3,9, pėr VMRO-DPMNE-nė 23,9 pėr qind dhe pėr LSDM-nė 13,9 pėr qind. Pėrqindja mė e madhe e qytetarėve tė anketuar, gjegjėsisht 31,3 pėr qind nuk e dinė pėr kė do tė votonin.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 16.03.2012, 14:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012turp i madh ehste qe me i buse ketyre naketvae si smu paraqit mu nej her smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 16.03.2012, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012pavlle shatev dieht e kujt ehste moo e vmoro...
PM
Top
belko
Postuar nė: 16.03.2012, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 27220
Bashkangjitur: 04.03.2012nese edhe ksaj rradhe fiton Ali tradhtari un kam mu bo tradhtari ma i madh i kti kombi nmaqedoni ,veq raporta do tjap , tna sakatojn krejt shkijet se sdo meritojm me u thir shqiptar
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 16.03.2012, 14:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012belko smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
hey
Postuar nė: 16.03.2012, 14:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007Meqenese opozita shqiptare eshte e percare, nuk eshte aspak befasi nje rezultat i ketille. Opozita shqiptare morri me shume vota se BDI ne zgjedhjet e fundit, mirepo modeli zgjedhor ndikoi qe BDI te kete me shume deputet. Po te ishte opozita e bashkuar, Ali Ahmeti dhe BDI-ja, qe nga 5 qershori i vitit te kaluar, do mblidhshin kompira :)
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 16.03.2012, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (belko @ 16.03.2012, 15:25)
nese edhe ksaj rradhe fiton Ali tradhtari un kam mu bo tradhtari ma i madh i kti kombi nmaqedoni ,veq raporta do tjap , tna sakatojn krejt shkijet se sdo meritojm me u thir shqiptar

hahahha e mir ama sun vijsh ne rend per te dhen raporte, se ka shum para teje qe moti koh japin raporte dhe kan pozita me tmira per te pas informacione me te dobishme
PM
Top
Virtual
Postuar nė: 16.03.2012, 22:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 543
Antari Nr: 25635
Bashkangjitur: 19.11.2010 Citim (hamurabi @ 16.03.2012, 15:39)
hahahha e mir ama sun vijsh ne rend per te dhen raporte, se ka shum para teje qe moti koh japin raporte dhe kan pozita me tmira per te pas informacione me te dobishme

E din si thot ni shok i imi qe punon polic, me thot: beso se edhe shpijun me u bo asht ba konkurenc e madhe!!!! smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
Leona9
Postuar nė: 16.03.2012, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 679
Antari Nr: 26235
Bashkangjitur: 08.03.2011 Citim (Virtual @ 16.03.2012, 23:22)
E din si thot ni shok i imi qe punon polic, me thot: beso se edhe shpijun me u bo asht ba konkurenc e madhe!!!! smil3dbd4d6422f04.gif

hahahahahaha shume e vertet smil4a8acf686328f.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
VENI, VIDI, VICI
PM
Top
beva72
Postuar nė: 17.03.2012, 09:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 404
Antari Nr: 25873
Bashkangjitur: 01.01.2011pse ju a vertet i besoni ketij sondazhi...a nuk e shejfni se perhere % e njejte na del ,vetem e bejne COPY /PASTE


----------------------------------------
Ne mungese te luanit ,edhe majmuni behet mbret
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio