Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Prishtina sot,4 vjet pas shpalljes se Pavareise
kosova_rja
Postuar nė: 19.03.2012, 13:22
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009

si e shohin te tjeret Prishtinen,4 vite pas shpalljes se pavaresis dhe 12 vite pas luftes me serbine

reportazh nga 3SAT
!

----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
MIX
Postuar nė: 19.03.2012, 15:13
Quote Post

Tėrė kohėn flas :)

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011

Nuk e degjova reportazhin por do them shkurt, qe Kosova ne aspekt te funksionimit te institucioneve eshte kaos eshte katastrofe
PM
packs
Postuar nė: 19.03.2012, 19:15
Quote Post

Administratore

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008

O Zot, cfare reportazhi FAKE. Jo fake tematika, ama njerezit qe i ka marre dhe ky nuk koka nje reportazh per Prishtinen por per Albin Kurtin dhe Jeta Xharren. Dy nder njerezit me te pasur ne Kosove. Gazetaria nuk e lejon nje teme kaq kritike me i marre pasunikat ma te medhaj ne Kosove qe financohen nga qendra Rockfeller ne Prishtine e me shite perralla.

Une e di qe kjo gazetarja ose ekipi i gazetareve qe e kane ba kete reportazh nuk kane faj, sepse ju paska hase sharra ne gozhde per me shtjellu temen.

Ama temat kaq te ndjeshme trajtohen fillimisht me njerez konkret, te thjesht, qe jetojne me 1 euro ne dite.

Ja nje shembull cysh e trajton nje cashtje dosti jem i Amnesty International

http://www.youtube.com/watch?v=7kVBNiLqJlw

Nuk ban me shite perralla per cysh jetojne njerezit me 1 euro ne dite me Albinin dhe Jeten tuj fole tane kohen.

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio