Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ka perdorur ndokush Medobil Extra Slim?cka dini?
1302989420
Postuar nė: 23.03.2012, 22:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008ka perdorur ndokush Medobil Extra Slim?cka dini? a te dobeson me te vertet per 45 dite 15 kg apo jo..ja vlen me blere.. a po jo... produkt cka e reklamon Alsat m???

Ky postim ėshtė ndryshuar nga 1302989420 nė 23.03.2012, 22:21


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top
ßina
Postuar nė: 23.03.2012, 22:23
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8250
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Nje e di qe lukthin edhe zorret ti shkaterron, jo qe kam perdore po kam lexu per keto kundereaksione.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 24.03.2012, 13:00
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (1302989420 @ 23.03.2012, 23:21)
ka perdorur ndokush Medobil Extra Slim?cka dini? a te dobeson me te vertet per 45 dite 15 kg apo jo..ja vlen me blere.. a po jo... produkt cka e reklamon Alsat m???

Mė pak tė hangėrme!!!Edhe ushtrime!
Veē kjo e rregullon punėn!!!


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
amorja
Postuar nė: 24.03.2012, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011di qe nusja axhes tim mbaroj ne spital nga kjo gje.....----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 24.03.2012, 14:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9365
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alvin @ 24.03.2012, 14:00)
Mė pak tė hangėrme!!!Edhe ushtrime!
Veē kjo e rregullon punėn!!!

dhe atee
ushtrime seksuale. smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
hey
Postuar nė: 24.03.2012, 15:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (babarekes @ 24.03.2012, 15:49)
dhe atee
ushtrime seksuale. smil3dbd4ddd6835f.gif@Babarekes: t'pershendes.

@1302989420: me fal qe e devijova pak temen.
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 24.03.2012, 15:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9365
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (hey @ 24.03.2012, 16:13)


@Babarekes: t'pershendes.

@1302989420: me fal qe e devijova pak temen.

smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif smil3dbd4ddd6835f.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 24.03.2012, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012babareks te ka kap seksi ne rkeje mo se do theri edin une...
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 24.03.2012, 18:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9365
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alb_te @ 24.03.2012, 18:24)
babareks te ka kap seksi ne rkeje mo se do theri edin une...

Oni thejrem
barem ta cess tkecin ke teej
tet zee me deni qosh smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Edona77
Postuar nė: 18.12.2012, 00:13
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 27622
Bashkangjitur: 17.12.2012Mos u merr me keto ilace, nuk i kam provuar as nuk i provoj. Gjeja me e mir eshte te kontrollosh ushqimin dhe gjithashtu te besh ushtrime me peshe trupi. Gjithashtu do te rekomandoja seanca me balta + masazh anticelulit ( keto te fundit behen dy her ne vit). Me pak vullnet mund te arrish aty ku duhet!! smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio