Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Gruevski akoma UĒK-ėn e quan organizat terroriste.
Terroristi
Postuar nė: 15.11.2006, 00:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Nikolla Gruevski ditėve tė fundit nė njė emision i cili ishte ne gjuhen maqedone dhe i pyetur nga gazetari se pse nuk shkuat ne Shipkovic kur ju kerkoi Ali Ahmeti per takim ai tha se "Nuk shkoi nė njė shtab militarėsh terrorist ku nga ai shtab jan dhan urdhėra pėr vrasjen e dhjetra apo qindra policve dhe ushtarve maqedon Pas ketij ofendimi apo nencmimi vall a duhet qe Ali Ahmeti te shkoi ne Mavrov dhe te takohet me te dhe nese shkon cka do te ishte mendimi juaj per Ali Ahmetin ku me deklarimin e Gruevskit edhe vet ai perfshihet ne at fjalen terrorist...

----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Mehasi
Postuar nė: 15.11.2006, 12:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 191
Antari Nr: 64
Bashkangjitur: 30.12.2004TURPI I VITIT!!!!!!!!!!


----------------------------------------
Breziiri.com - Ura lidhese ndermjet te se kaluares dhe te ardhmes!
PMEmail PosterUsers Website
Top
xami
Postuar nė: 15.11.2006, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 114
Antari Nr: 3468
Bashkangjitur: 20.10.2006katastrofe e madhe....gruevski eshte anti-shqiptar.......
me gjtih mjekrat e pssh-se
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio