Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Serafim Tomovski mban provime me komisioni ne USHT, Arsimi
hOrri.2010
Postuar nė: 30.03.2012, 15:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 59
Antari Nr: 24536
Bashkangjitur: 16.02.2010Serafim Tomovski, i njohur per antishqiptar, tani e 8 vite prorektor per financa i Universitetit Shteteror te Tetoves, me urdhet te vetezgjedhurit Rektor Doc. dr. Agron Reka, mban provimet ne master ne Fakultetin Ekonomik te USHT-se ne vend te profesoreve, te cilet deri tani i kane mbajtur ligjeratat vetem e vetem se duhet te kalojne disa kuadro te dobet.
Serxha i njohur ne USHT bashke me torbeshin Alifeta Selimovski vllaun e Jakup Selimovskit dhe disa servil te tjere pa fije turpi edhe pse nuk i plotesojne kushtet per te mbajtur provime ne master jane bashkuar per kete krim te organizuar qe i behet arsimit shqip ne kete Universitet.
Shqiptaret e mjere shume shpejt harojne se ky universitet u themelua me gjak shqiptari, e jo me gjak shkavi ose torbeshi sic e kemi edhe udheheqesin ne USHT:
Rektori Torbesh, gjysem shka
Prorektori Torbesh Ismail Ahmeti, gjysem shka
Udheheqesit tjere shumica te dyshimte...
Le te tregoj dikush ne qofte se di gjate historise ne lufta ka ndonje var torbeshi?
Kete kur nuk duhet ta harojme te gjithe.
Universiteti i Tetoves duhet te udheheqen nga shqiptaret e jo nga torbeshet, qe tere jeten kane qene pjese e UDS-se dhe pushtet Jugosllav e sllavomaqedonas.

Ceshte edhe me ironike ne vend te profesoreve qe ligjerojne jashte maqedonise, udheheqesia e USHT-se e emron Serafim Tomovskin te mbaje edhe atje provime ne emer te USHT-se duka i penguar kuadrote shqiptare.

smile5012sd54s5d.gif smile5le854sd87f.gif smil4a8acf219332d.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 30.03.2012, 15:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (hOrri.2010 @ 30.03.2012, 09:14)
Serafim Tomovski, i njohur per antishqiptar, tani e 8 vite prorektor per financa i Universitetit Shteteror te Tetoves, me urdhet te vetezgjedhurit Rektor Doc. dr. Agron Reka, mban provimet ne master ne Fakultetin Ekonomik te USHT-se ne vend te profesoreve, te cilet deri tani i kane mbajtur ligjeratat vetem e vetem se duhet te kalojne disa kuadro te dobet.
Serxha i njohur ne USHT bashke me torbeshin Alifeta Selimovski vllaun e Jakup Selimovskit dhe disa servil te tjere pa fije turpi edhe pse nuk i plotesojne kushtet per te mbajtur provime ne master jane bashkuar per kete krim te organizuar qe i behet arsimit shqip ne kete Universitet.
Shqiptaret e mjere shume shpejt harojne se ky universitet u themelua me gjak shqiptari, e jo me gjak shkavi ose torbeshi sic e kemi edhe udheheqesin ne USHT:
Rektori Torbesh, gjysem shka
Prorektori Torbesh Ismail Ahmeti, gjysem shka
Udheheqesit tjere shumica te dyshimte...
Le te tregoj dikush ne qofte se di gjate historise ne lufta ka ndonje var torbeshi?
Kete kur nuk duhet ta harojme te gjithe.
Universiteti i Tetoves duhet te udheheqen nga shqiptaret e jo nga torbeshet, qe tere jeten kane qene pjese e UDS-se dhe pushtet Jugosllav e sllavomaqedonas.

Ceshte edhe me ironike ne vend te profesoreve qe ligjerojne jashte maqedonise, udheheqesia e USHT-se e emron Serafim Tomovskin te mbaje edhe atje provime ne emer te USHT-se duka i penguar kuadrote shqiptare.

smile5012sd54s5d.gif smile5le854sd87f.gif smil4a8acf219332d.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

hahahah,u knaqet me rrena e shpifje,mos je edhe ti torbesh,hahaha,cka na qenke nje teveqel i llojit te vet,po mire e paske nickun tamam horr qenke,heheeh
PM
Top
hOrri.2010
Postuar nė: 30.03.2012, 15:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 59
Antari Nr: 24536
Bashkangjitur: 16.02.2010Nuk e beson, shko e bisedo me studentet e studimeve master do te informohesh ne menyre te detajuar per kete far Serafim Tomovskin.
Me se duket po ju dhimbsen shkijet dhe torbeshet.
E verteta cdo here eshte e dhimbshme por e vertet.
Mos u nexeh, mos kerce si pleshti.
Do ti kuptosh te gjitha keto qe jane te shkruara.
Nuk mbrohet gjerat e turpshme.
PM
Top
CKA-PSE
Postuar nė: 30.03.2012, 19:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 159
Antari Nr: 27232
Bashkangjitur: 13.03.2012 Citim (trimi.80 @ 30.03.2012, 09:16)
hahahah,u knaqet me rrena e shpifje,mos je edhe ti torbesh,hahaha,cka na qenke nje teveqel i llojit te vet,po mire e paske nickun tamam horr qenke,heheeh

Per teveqel sta kalon kerkush taj smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Profesori universitar
Postuar nė: 30.03.2012, 19:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 7384
Bashkangjitur: 15.05.2007http://www.studentet.info/modules/ipboard/...showtopic=30450

Kjo eshte nje teme ku e kam hapur shume kohe me pare, Kete fotografi e kam marur nga ky forum ku ka qene nje reklame ne krye te faqes.

Deri sot ai vazhdon te rri ende. TURP
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 30.03.2012, 20:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Serafimi do te dal nga USHT-ja me kater vete,,
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 30.03.2012, 23:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Kur ta ben Cervenkovski universitetin, ateher patjeter te luash sipas muzikes qe bejn ata
PM
Top
mea_culpa
Postuar nė: 31.03.2012, 14:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 329
Antari Nr: 27252
Bashkangjitur: 26.03.2012[COLOR=red][SIZE=7][FONT=Times]Fotografi e jashtme
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio