Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sot nderroi jete pr.dr. Kasamedin Abdullahu
1302989420
Postuar nė: 04.04.2012, 21:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008Sot ne oret e mbremjes nderroni jete prof.dr.Kasamedin Abdullahu, prof i lendes se biologjise ne USHT. Vorrimi do te behet neser pas namazit te drekes??


Allahu e meshirofte dhe e shperblefte me xhennet!


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top
Alfusion
Postuar nė: 04.04.2012, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012Ngushllime familjes .InshAllah Allahu e shperblen me Xhehnet .
PMUsers Website
Top
passed
Postuar nė: 04.04.2012, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011ngushllime familjareve....dhe gjith studenteve qe e kan dashte shum!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
1302989420
Postuar nė: 04.04.2012, 23:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008Zoti e kishte caktuar te jete nje Misionar i arsimit te shqiptarve.
Aspekti moral, kombetar dhe fetar qen vyrtytet e tija.
Kontributi i tij arsimor, shkencor dhe organizativ ishte madheshtor si ne Universitetin e Prishtines ashtu edhe ne Universitetin e Tetoves qe nga themelimi i tij.
Sonte perfundimisht e kreu misionin e tij, i cili e bene ate te pavdekshem !

Prof. dr. Kasamedin Abdullai nderroi jete!
Varimi i te ndjerit behet neser (05. 04.2012) ne ora 16 ne Recice te Vogel !


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top
Ebu_Alban
Postuar nė: 05.04.2012, 00:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 962
Antari Nr: 26262
Bashkangjitur: 13.03.2011o Zot cfar lajmi :S
E kam njohur shume mire te ndjerin.Allahu e shperbleft.Jam deshmitar se ka qen buri i mire dhe musliman i ndershem.Te keqe skam par kure.
Vetem e dije se ka kontribuar shume per studentet tetovare ne univerzitetin e Prishtines.
Allahu e shperbleft me shperblimet e dijetarit.E ne shume mire e dijme se Zoti dijetaret i ka radhitur menjeher pas Pejgambereve.Bile as Shehidet nuk e kan graden e dijetarit dhe ne te gjithe jemi deshmitar se i ndjeri ka qen ne graden e dijetareve.
Me te vertet jam shokuar.
Duhet patjeter te marim pjes ne varim.
Allahu familjareve ju falt durimin dhe le te jen krenar per djalin, babin axhen apo dajen e tyre.Ndersa kombi sot humbi nje njeri te vyer.
Zot te lutem per hire te kontributit te tije ne arsmimin e ketij populli shperbleje me Xheneti Firdaus
AMIN


----------------------------------------
Behu si ora e sakt,por mos u ben si ora qe cdokush t'ju kurdis .
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 05.04.2012, 09:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Ngushellime familjes kurse Profesorit zoti i falte xhehnetin.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 05.04.2012, 10:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Nguhsllime fmalijes zoti ne xhenet..
PM
Top
1302989420
Postuar nė: 05.04.2012, 10:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 232
Antari Nr: 16989
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Ebu_Alban @ 05.04.2012, 01:40)
o Zot cfar lajmi :S
E kam njohur shume mire te ndjerin.Allahu e shperbleft.Jam deshmitar se ka qen buri i mire dhe musliman i ndershem.Te keqe skam par kure.
Vetem e dije se ka kontribuar shume per studentet tetovare ne univerzitetin e Prishtines.
Allahu e shperbleft me shperblimet e dijetarit.E ne shume mire e dijme se Zoti dijetaret i ka radhitur menjeher pas Pejgambereve.Bile as Shehidet nuk e kan graden e dijetarit dhe ne te gjithe jemi deshmitar se i ndjeri ka qen ne graden e dijetareve.
Me te vertet jam shokuar.
Duhet patjeter te marim pjes ne varim.
Allahu familjareve ju falt durimin dhe le te jen krenar per djalin, babin axhen apo dajen e tyre.Ndersa kombi sot humbi nje njeri te vyer.
Zot te lutem per hire te kontributit te tije ne arsmimin e ketij populli shperbleje me Xheneti Firdaus
AMIN

pos ligjeratave me profesorin shpesh na bashkonte edhe namazi i xhumase te xhamia e rinise.ishte besimtare i devotshem. Allahu e shperblefte


----------------------------------------
-Fakti qė i sėmuri po shkon mirė nuk do tė thotė se diagnoza juaj ėshtė e saktė–Samuel J.Meitzer,mjek
PM
Top
strong_07
Postuar nė: 05.04.2012, 12:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 638
Antari Nr: 8559
Bashkangjitur: 21.07.2007ngusllime per familjen e kam pas profesor ka qen profesor shum i mir zoti inshalla ne xhennet ka qen njeri fetar dhe shum i ndershem
PMMSN
Top
Ermedin
Postuar nė: 05.04.2012, 13:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Zoti e mėshiroftė dhe e shpėrbleftė me xhennet!

Pak para sa e pashė lajmin tek grupi (facebook) i studentėve tė mjekėsisė,
mė duket se sa kam informata, shkak ka qenė tumori nėse nuk gaboj! smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
alvin
Postuar nė: 05.04.2012, 13:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Ngushėllime familjarėve.
P.s sa vjeēar ka qenė?


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
AkerBrygge
Postuar nė: 05.04.2012, 14:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 27186
Bashkangjitur: 15.02.2012Ka qene 51 vjecar! Ngushllime familjes...Zoti e mėshiroftė dhe e shpėrbleftė me xhennet!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio