Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Film vizatimor
want3d
Postuar nė: 07.04.2012, 19:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Film i vizatuar qe tregon vleren dhe rendesine e namazit te sabahut me xhemathttp://www.youtube.com/watch?v=ggiPiYy2OAQ
----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio