Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Maqedonia, - Ju prezentoj vendin tim
hana1990
  Postuar nė: 13.04.2012, 09:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 266
Antari Nr: 23541
Bashkangjitur: 26.10.2009Pėrshėndetje!!!
Kam me ba nje projekt i cili titullohet "Ju prezentoj vendin tim..",ne kete rast Maqedonin, dhe nese dikush nga ju me kishte ndihmu pak,me donje link,fotografi apo video me kishe ba pune shum te madhe. smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
O ZOT qe na shikon te lutem jepi cdo njeriu ate qe meriton!!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 13.04.2012, 09:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012per shqiperin po per maqedonin joo smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
hana1990
  Postuar nė: 13.04.2012, 09:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 266
Antari Nr: 23541
Bashkangjitur: 26.10.2009 Citim (alb_te @ 13.04.2012, 10:08)
per shqiperin po per maqedonin joo smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Nuk e zgjedhi une kete. smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
O ZOT qe na shikon te lutem jepi cdo njeriu ate qe meriton!!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 13.04.2012, 09:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012hana vendilja ime eshte tetova e orberuar atdheu im eshte shqiperia smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Alfusion
Postuar nė: 13.04.2012, 12:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012 Citim (alb_te @ 13.04.2012, 03:18)
hana vendilja ime eshte tetova e orberuar atdheu im eshte shqiperia smil3dbd4d4e4c4f2.gif

komenti i pare qe me pelqen :) smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Sa per temen ka plot gjera qe mund te shkruajsh psh . Xhamia e larme , Arabati , Kalaja e Tetoves , Kodra e diellit etj etj . :)
PMUsers Website
Top
Dredheza
Postuar nė: 13.04.2012, 13:06
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Ndoshta mund te gjesh informacione ne faqen zyrtare te ministrise se turizmit dhe kultures. Ne faqen analoge shqiptare ka informacione baze rreth trashegimise kulturore materiale dhe shpirterore, pastaj mund te zgjerohesh me shume duke kerkuar ne motoret e kerkimit. Te njejten gje mund ta besh ne website-in zyrtar te Maqedonise.


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 13.04.2012, 13:14
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Ketu ke nje website Exploring Macedonia - National Tourism Portal

Ketu ke nje broshure te ministrise se ekonomise, departamenti i turizmit (Mesa duket turizmi qenka nen kompetence te ministrise se ekonomise, nuk paska ministri me vete si ne Shqiperi) Macedonia - CRADEL OF CULTURE, LAND AND NATURE : http://www.tourismmacedonia.gov.mk/brosuri/opstaBrosura.pdf


Ketu ke website-in zyrtar te agjensise per promovimin dhe mbeshtetjen e turizmit ne Maqedoni
http://www.tourismmacedonia.gov.mk/index.php


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio