Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nesėr shėnohet Dita ndėrkombėtare e studentėve
r.mislimi
Postuar nė: 16.11.2006, 22:40
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Nesėr shėnohet Dita ndėrkombėtare e studentėve

Me date 17 Nentor 2006 do jete Dita nderkombetare e studenteve

Shumica e studentėve tė Universitetit tė Prishtinės nė prag tė Ditės Ndėrkombėtare tė studentėve, thonė se janė tė pakėnaqur me zbatimin e reformave, kuadrin e vjetėr akademik dhe ankohen pėr shumat e larta tė pagesave semestrale


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio