Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Urime ditelindjen Cusack!
ßina
Postuar nė: 20.04.2012, 08:57
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Cusack, urime ditelindjen, sukses, shendet e gjitha te mirat, se bashku me ata qe i don dhe te dojne!


Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 20.04.2012, 09:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Urime shoku...

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 20.04.2012, 10:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009Cucack urime gezofsh edhe shume te tjera smile52349823423jk.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
webm
Postuar nė: 20.04.2012, 10:37
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004hotel alpha alpha papa yankee bravo india romeo tango hotel delta alpha yankee smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
alvin
Postuar nė: 20.04.2012, 11:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (A.Selmani @ 20.04.2012, 11:37)
hotel alpha alpha papa yankee bravo india romeo tango hotel delta alpha yankee smil3dbd4e398ff7b.gif

KJo mė duket sumlivo...mendoj ju tė dy plus ky hoteli, kam dėgju sa janė plot me bukuri natyrore nga vendet e ish Bashkimit Sovjetik smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Urime ditėlindjen mik i bėfsh 100!!! smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 20.04.2012, 12:01
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (ßina @ 20.04.2012, 12:27)
Cusack, urime ditelindjen, sukses, shendet e gjitha te mirat, se bashku me ata qe i don dhe te dojne!


Fotografi e jashtme

Flm shume Bina.
Gjithe te mirat dhe ty.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Artell3
Postuar nė: 20.04.2012, 12:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1400
Antari Nr: 25638
Bashkangjitur: 20.11.2010Urime i gezofsh dhe shume tjera te lumtura!


----------------------------------------
Life isn't about finding yourself,life is about creating yourself..!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 20.04.2012, 12:02
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (ßina @ 20.04.2012, 12:27)
Cusack, urime ditelindjen, sukses, shendet e gjitha te mirat, se bashku me ata qe i don dhe te dojne!


Fotografi e jashtme

Flm shume Bina.
Gjithe te mirat dhe ty.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 20.04.2012, 12:03
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Flm Aerton, Kosovarja, Arta...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 20.04.2012, 12:07
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (A.Selmani @ 20.04.2012, 14:07)
hotel alpha alpha papa yankee bravo india romeo tango hotel delta alpha yankee smil3dbd4e398ff7b.gif

Tango Hotel Alpha November Kilo - Yankee Omega Uniform

P.s.
alvin, flm shume dhe ty.
Gjuha eshte e koduar. :D


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Fidaim
Postuar nė: 20.04.2012, 13:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009Per hajr dita e lindjes!


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 20.04.2012, 13:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012urime dhe gjtiha te mirat Cusack... smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 20.04.2012, 13:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009Urime Cusack . T'percjellte gjithmone e mbara .


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 20.04.2012, 14:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Urime Cusack.krejt te mirat ne jete
PM
Top
packs
Postuar nė: 20.04.2012, 14:46
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Urime Cusack, plot lumturi, shendet dhe keso sende te mira.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio