Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Studentėt e UNB vizituan Ambasadėn Amerikane
vizionari
Postuar nė: 24.04.2012, 15:29
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 34
Antari Nr: 23399
Bashkangjitur: 13.09.2009Dje, mė 23 prill 2012, studentėt e Universitetit Ndėrkombėtar Ballkanik vizituan Ambasadėn e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės nė Shkup. Njė grup prej rreth 30 studentėve dhe profesorė tė tyre patėn rastin tė bashkėbisedojnė me diplomatė nga Sektori Politik dhe ai pėr Marrėdhėnie Publike lidhur me punėn e tyre dhe mundėsitė pėr studime nė SHBA. Ambasadori Paul D. Wohlers i pėrshėndeti studentėt dhe iu bashkangjit atyre pėr njė fotografi tė pėrbashkėt. Vizita e studentėve pėrfundoi me njė turė tė Ambasadės Amerikane.

http://www.facebook.com/ibu.skopje.2006
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio