Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pse Duhet Tė Jetojmė Me Islamin?
INDEXI
Postuar nė: 23.04.2008, 18:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 569
Antari Nr: 3362
Bashkangjitur: 15.10.2006Alvinit...

T`i zoteri mos paragjyko per njerezit e ndershem.
Mund te jetosh me hallin tend dhe jo me hallin e tjereve.

Hamdi NUHIJU.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 23.04.2008, 19:45
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Nuk eshte paragjykim...eshte fakt.Falsifikimi i historise dhe shtremberimi i saj eshte i demshem per popullin shqiptar....


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
packs
Postuar nė: 05.09.2008, 19:31
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008me vjen mire qe paska ende patriota kaq te medhenj sa po shoh ne keto replika qe i jane ba keti vllaut musliman, paska ende patriota te flakt ...ti z.alvin qe paske thon : falsifikimi dhe shtremberimi i historise jane te demshme per popullin shqiptar , eshte shume e vertete, e e verteta thone dhemb, se ne jemi provu me kete, por me nje histori krejt tjter, jo nje histori teologjike...Nuk asht kah i perzine kerkush kulturat otomane e shqiptare, se ISLAMI asht ISLAM, nuk ka tboj asgje me kte mllef qe po e shprehni juve..e them edhe njehere : jam shume e impresinuar qe paska ende patriota se paku ne fjale e fjali.. se ka kohe qe nuk me ka rene te shoh kesi njerz qofte edhe siperfaqesisht ..ama respekt per shkrime qe flasin TE VERTETEN , se ktu me siguri kerkush s'osht per me "shite men"...


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio