Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihm rreth filmave!
madridator
Postuar nė: 01.05.2012, 08:35
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 24
Antari Nr: 27274
Bashkangjitur: 13.04.2012A din dikush naj webfaqe per me shiku edhe shkarku gjithashtu filma. Ama faqja mos t'jet shqiptare por e huaj. Dhe gjithashtu ni faqe per filma shqiptar. Kaq kisha, flm per mirkuptim.
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 01.05.2012, 08:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011une edi vetem kete faqe por jo shqiptare dhe te kjo faqe mundesh ti shofesh ato filma qka luajn ne kinema


http://www.movie2k.to/index.php

Ky postim ėshtė ndryshuar nga vani-1 nė 01.05.2012, 08:40
PM
Top
Bent
Postuar nė: 01.05.2012, 11:06
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 19116
Bashkangjitur: 23.12.2008PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 01.05.2012, 11:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Nese bohet fjal per filma me titra shqip..

Qe ke disa faqe te disa filmave

Www.FIlmi.im
www.Mosfli.com
FilmaHd.com
Albmovies.com
Gjithcka.al

E disa tjera por keto jan disa qe i preferoj..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
madridator
Postuar nė: 01.05.2012, 16:43
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 24
Antari Nr: 27274
Bashkangjitur: 13.04.2012Faleminderit t'gjithve...
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 01.05.2012, 18:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011desha me ju pyet ku mundet me danlod humore shqip shpresoi se mund te me tregoni me respekt
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 01.05.2012, 18:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008

----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
vani-1
Postuar nė: 01.05.2012, 19:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011por faliminderit por jo me pjes pjes qka eshte full
PM
Top
Boss76
Postuar nė: 01.05.2012, 19:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (vani-1 @ 01.05.2012, 20:00)
por faliminderit por jo me pjes pjes qka eshte full

ne youtube i ke, linkun ne ket faqe http://www.clipconverter.cc/ paste edhe si te dush shkarko


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio