Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shpallet i pafajshėm Fatmir Limaj
FLAMUR_07
Postuar nė: 02.05.2012, 19:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (Fidaim @ 02.05.2012, 18:04)
Fatmiri kurre me faj s'ka qene. Fatmiri cka do qe bene, eshte i pa fajshem!


Rrnofte Fatmiri

EDHE NJE TE MIRE E KA FATMIRI SE SHKIJET SE DOJNE HIQ


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
ßina
Postuar nė: 03.05.2012, 08:47
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Kjo qe ka qene nje loje vetem per terhjeken e vemendjes te popullit nga problemet e perditshmerise politike nuk ka fjale.

Dy here shpallet i pafajshem, edhe ate nga gjyqtare e prokurore te huaj, se po te ishin shqiptare prape do dyshojsha qe me te "njofshem" e shpallen si te tille.

Fatmir, ty dhe familjes tende, e sidomos vajzave qe i kishe si kukulla, ju uroj te gjitha te mirat, ne te gjitha sferat e jetes, e sa per thashetheme e shpifje mos u merzit se jemi te paret per kete pune. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 03.05.2012, 09:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (packs @ 02.05.2012, 16:52)

...

Mu nuk po me intereson per pushtetaret, per Fatmir Limajn. Le ta burgosin per asfallt, ama jo pse ka vra shki.

...

Gjate luftes (edhe kur shpirti ishte ne rrezik te dale) flitej per te gjithe njerezit me emer. E kam fjalen per komandantet e UCK-se. Jo, ku din ky me t'u kon oficer, jo ku din ai. Jo, kush e beri kete komandant, jo kush ate. I vetmi per te cilin nuk eshte degjuar kurre as edhe nje fjale e vetme e keqe, eshte Fatmir Limaj, atehre Komandant Celiku, te cilit i atribuoheshin te gjitha vetite qe duhet t'i kete nje luftetar i lirise, edhe pertej bile smil3dbd4d6422f04.gif .

E per asfallt eshte gje tjeter, megjithese kur ka filluar procedura u paten fshi si me gome magjike te gjithe serverat e Ministrise se Transportit (kinse), EULESHI i referohej administratorit (nuk me kujtohet emri tash), sidoqofte nje gje duhet te thuhet.

Jetojme ne nje kohe ku edhe hyrjet e daljet neper kiosqe protokolohen ne kompjuter, le me ne nje institucion si MT, dhe cfare administratori eshte ai qe nuk mund t'i ktheje te dhenat qe qenkan fshire kur dihet fare mire se behen vazhdimisht backup-s. Cdokush qe ka pak njohuri me kompjuter, me ndihmen e sigurimit te te dhenave (diferenciale dhe inkrementale) mund te ktheje serverin ne diten e meparshme (para "fshirjes" se te dhenave) ose edhe me heret.

Thene shqip, me figurat si Fatmiri, luhet ne nje plan shume me te gjere se qe duam ta pranojme ne (disa).
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 03.05.2012, 12:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (packs @ 02.05.2012, 16:52)

Shki kane vra shume njerez te LIRE qe sot i njoh. smil3dbd4e5e7563a.gif

S'ka dyshime se asnje trup gjykues vendor nuk mund t'i denoje komandantet e ushtrise, aq me pak ata qe u jane hakmarre shkijeve dhe kane rruajtur vatanin e vet. Mu per kete e ter kjo iniciative gjykuese , eshte me urdhera t'huaja, vetem e vetem qe t'i kene nen kontrolle udhehqesit qeveritar. Sepse ata qe gjykohen per krime lufte , me se miri e bejne ata t'Hages.

Per ti pasur nen kontrolle udheheqesit nuk zgjidhet motivi, por vetem duhet te arrihet qellimi, t'u vuloset nje hipoteke, qe pastaj te "udheheqin te lire " smil3dbd4e398ff7b.gif

Pastaj ky Fatmir i Limajve, goxha e kish pas xhepin e thelle, miqt e tij thojshin ,se kur vajza e tij paska mbaru nje nga klaset fillore, ahengu eshte bere si me pas festu 28 nentorin smil3dbd4d4e4c4f2.gif , bile disa tjere paten thone, se ne nje kontroll rutin n'shtepi t'ina, paskan gjete euro t'futuna brenda bojlerit ujit. (neyse, pleqt kan thone : Ndach me rrejt , fol shka ke ni)

A thu pse ka qen komandant i ushtrise, tash duhet te vjedh e te rrjep popullin?


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
festina
Postuar nė: 03.05.2012, 13:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008 Citim (---OXO--- @ 03.05.2012, 13:21)
Pastaj ky Fatmir i Limajve, goxha e kish pas xhepin e thelle, miqt e tij thojshin ,se kur vajza e tij paska mbaru nje nga klaset fillore, ahengu eshte bere si me pas festu 28 nentorin smil3dbd4d4e4c4f2.gif ,

Kėtė qė e ke thėnė, ka ba edhe mos me than smil3dbd4daabd491.gif
Pse?!
Se kjo so kumedit ēka, secila familje i gėzohet suksesit tė fėmijve tė vetė edhe nė njė mėnyrė apo nė njė tjetėr i feston ato, tasht edhe familja ime ēdo tė 4-tėrtėn klasė qė kam mbaru kemi mbajt aheng, a dmth kjo se duhet me u hetu rasti jonė, don, ke feston, megjithse deshira ėshtė e t'gjithve, por mundsia i pėrcakton disa gjera...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 03.05.2012, 13:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (festina @ 03.05.2012, 14:13)
Kėtė qė e ke thėnė, ka ba edhe mos me than smil3dbd4daabd491.gif
Pse?!
Se kjo so kumedit ēka, secila familje i gėzohet suksesit tė fėmijve tė vetė edhe nė njė mėnyrė apo nė njė tjetėr i feston ato, tasht edhe familja ime ēdo tė 4-tėrtėn klasė qė kam mbaru kemi mbajt aheng, a dmth kjo se duhet me u hetu rasti jonė, don, ke feston, megjithse deshira ėshtė e t'gjithve, por mundsia i pėrcakton disa gjera...

(thuhet) Ahengun Fatmiri e ka pas ba kur vajza e tij ka kalu nga klasa e pare ne te dyten (nuk ka qene fund cikli) dhe ka pas nje kosto shume te larte, sa qe gjithe jane habit me at investim, qe ka qene goxha i majm, sa qe rroga qe ai mer si funksionar , nuk i'a kishte mundesu! Mbase fatmiri ka marr kredi , ku i dihet smil3dbd4daabd491.gif

Pastaj, ka dikush qe ka ba aheng kur e ka kry njerin nga levelet tek bubble which saga, kjo nuk bon lajm smil3dbd4daabd491.gif


Ky postim ėshtė ndryshuar nga ---OXO--- nė 03.05.2012, 13:35


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 03.05.2012, 13:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (---OXO--- @ 03.05.2012, 13:21)
S'ka dyshime se asnje trup gjykues vendor nuk mund t'i denoje komandantet e ushtrise, aq me pak ata qe u jane hakmarre shkijeve dhe kane rruajtur vatanin e vet. Mu per kete e ter kjo iniciative gjykuese , eshte me urdhera t'huaja, vetem e vetem qe t'i kene nen kontrolle udhehqesit qeveritar. Sepse ata qe gjykohen per krime lufte , me se miri e bejne ata t'Hages.

Per ti pasur nen kontrolle udheheqesit nuk zgjidhet motivi, por vetem duhet te arrihet qellimi, t'u vuloset nje hipoteke, qe pastaj te "udheheqin te lire " smil3dbd4e398ff7b.gif

Pastaj ky Fatmir i Limajve, goxha e kish pas xhepin e thelle, miqt e tij thojshin ,se kur vajza e tij paska mbaru nje nga klaset fillore, ahengu eshte bere si me pas festu 28 nentorin  smil3dbd4d4e4c4f2.gif , bile disa tjere paten thone, se ne nje kontroll rutin n'shtepi t'ina, paskan gjete euro t'futuna brenda bojlerit ujit. (neyse, pleqt kan thone : Ndach me rrejt , fol shka ke ni)

A thu pse ka qen komandant i ushtrise, tash duhet te vjedh e te rrjep popullin?"THOJSHIN ???? qkado qe te thuhet mos besoKy postim ėshtė ndryshuar nga FLAMUR_07 nė 03.05.2012, 13:39


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top
---OXO---
Postuar nė: 03.05.2012, 13:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1864
Antari Nr: 18038
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (FLAMUR_07 @ 03.05.2012, 14:38)


"THOJSHIN ???? qkado qe te thuhet mos beso

Thojshin: "Aty ku ka tym, ka edhe flake"


----------------------------------------
Mirėsjellja s'i bėn keq askujtė...
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 03.05.2012, 17:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009MADE IN KOSOVA


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
FLAMUR_07
Postuar nė: 03.05.2012, 19:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 771
Antari Nr: 10777
Bashkangjitur: 07.11.2007 Citim (---OXO--- @ 03.05.2012, 14:45)
Thojshin: "Aty ku ka tym, ka edhe flake"

DIKUSH JETON ME THASHETHAME


----------------------------------------
PEOPLE GET THE GOVERNMENT THEY DESERVE
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio