Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Serafim Tomovski mbetet ne USHT
sekret-84
Postuar nė: 07.05.2012, 11:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 439
Antari Nr: 5950
Bashkangjitur: 19.02.2007Prorektori per financa Serafim TOMOVSKI vazhdon te mbetet ne kete post edhe pse te gjithe prorketoret tjere do te nderrohen. Tomovski u ben balle fortunave te ndryshme njekohesisht edhe kesaj te fundit qe quhet netlla e Gruevskit, por si duket kjo netell ka filluar nga pastrimi i kuadrove te BDI-se.

Po ju rikujtoj virusin qe ka hy ne USHT dhe qe asnje garnitur nuk arritit te shkarkoje apo te largoje nga posti i prorektorit.

Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga sekret-84 nė 07.05.2012, 11:25
PM
Top
tetovari20
  Postuar nė: 07.05.2012, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 22410
Bashkangjitur: 31.05.2009PSE TALLENI? KĖTĖ NUK E LARGOĖ MENDUI DHE ALIU, SHEFAT TANĖ DO TA LARGOJMĖ NE ĒIRAKĖT E TYRE.SEFOJA ĖSHTĖ SHEFI I UDB NĖNTOKĖ QĖ TĖ GJITHĖ PĖRKULEN.MOS LUANI ME POPULLIN E THJESHTĖ.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio