Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cfare u be me ndryshimin e rektorit?
MIX
Postuar nė: 08.05.2012, 20:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Mase oshte forum studentash diskutoni per kot problem, xhi u bo me ndrishimin e Rekes, kush do vije ne vend te atij, a bohet mire xhi e ndrojne, a do ndrohen ene dekanat, a kini shpres se do bohet ma mir apo jo si dhe shaaam ceshtje tjera rreth Usht.
Muhabet te kendshem!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 08.05.2012, 20:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012adan jashari rektor esht tash do behet smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 08.05.2012, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (alb_te @ 08.05.2012, 21:08)
adan jashari rektor esht tash do behet smil4a8acf686328f.gif

kush te tha?
PM
Top
MIX
Postuar nė: 09.05.2012, 00:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011si duket ne forumin studentet.info ka gjithcka por vec studenta nuk paska smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
hey
Postuar nė: 09.05.2012, 00:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (MIX @ 09.05.2012, 01:46)
si duket ne forumin studentet.info ka gjithcka por vec studenta nuk paska smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Po askush nuk e din se kush do behet rektor. Prit te emerohet rektori i ri dhe mandej flasim edhe pse nuk kemi se cfare te flasim. Rektorin dihet kush e emeron dhe shkarkon. Studenteve s'duhet t'iu interesoje nje gje e tille, mirepo fatkeqesisht ne kemi studenta qe me shume merren me ate se kush eshte rektor, prorektor, dekan, shef katedre, referent dhe sherbetor ne Univerzitet dhe kur merresh me gjithe keto gjera, harron ate primaren per te cilen ke shku n'fakulltet. smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 09.05.2012, 17:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (hey @ 09.05.2012, 01:50)
Po askush nuk e din se kush do behet rektor. Prit te emerohet rektori i ri dhe mandej flasim edhe pse nuk kemi se cfare te flasim. Rektorin dihet kush e emeron dhe shkarkon. Studenteve s'duhet t'iu interesoje nje gje e tille, mirepo fatkeqesisht ne kemi studenta qe me shume merren me ate se kush eshte rektor, prorektor, dekan, shef katedre, referent dhe sherbetor ne Univerzitet dhe kur merresh me gjithe keto gjera, harron ate primaren per te cilen ke shku n'fakulltet. smil3dbd4e5e7563a.gif

Oo skom lidhje une me fakultetin bre, une di me bo kebapa po caty po vine studenta dhe ngoj muhabete per cato po pys xhi u bo mo?
PM
Top
g33k
Postuar nė: 11.05.2012, 22:55
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 17
Antari Nr: 27333
Bashkangjitur: 11.05.2012 Citim (MIX @ 09.05.2012, 11:32)
Oo skom lidhje une me fakultetin bre, une di me bo kebapa po caty po vine studenta dhe ngoj muhabete per cato po pys xhi u bo mo?

ene ato xhi duhet ta din xhi u bo nuk e din, e lee mo studentet


----------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=qLAbAp5tbU0
PM
Top
MIX
Postuar nė: 11.05.2012, 23:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (g33k @ 11.05.2012, 23:55)
ene ato xhi duhet ta din xhi u bo nuk e din, e lee mo studentet

hhhahah mire e ke thone vllaj verte smiret vesh po mi e hapa te kimi muhabet smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 11.05.2012, 23:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Sjam student smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 12.05.2012, 00:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012babareks shiqir a e dhae informatiken te ejupi smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 12.05.2012, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (alb_te @ 12.05.2012, 01:29)
babareks shiqir a e dhae informatiken te ejupi smil3dbd4daabd491.gif

ejupi si ta hupi a smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 12.05.2012, 01:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012babareks mos hup lafina e dhae smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio