Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ilir Jashari, Erdha pak n`qit Forum..
f0xEr
  Postuar nė: 09.05.2012, 13:09
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27329
Bashkangjitur: 09.05.2012Edhe une si ju jam student, a i lodh a qysh po kaloni, arsyja pse hina ktu eshte me kqyr naj qik te mire, te shpis pasi qe jam edhe vet qisi, sidoqqoft kam hyr edhe per diqka tjeter ketu, kush po mi gjon disa pytje, nga Historia Filozofia e Edukimit viti i pare, poashtu Tekologjia, Shkrimi Akademik, dhe kurgjo tjeter e di qe eshte gabim kjo pytje ketu amo pritova me hap shume tema kalofshi mire


Ilir Jashari smil3dbd4d99c6eaa.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 10.05.2012, 17:29
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Mire se erdhe!


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 10.05.2012, 17:30
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008smil4a8acec9ecea0.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 10.05.2012, 17:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (f0xEr @ 09.05.2012, 14:09)
Edhe une si ju jam student, a i lodh a qysh po kaloni, arsyja pse hina ktu eshte me kqyr naj qik te mire, te shpis pasi qe jam edhe vet qisi, sidoqqoft kam hyr edhe per diqka tjeter ketu, kush po mi gjon disa pytje, nga Historia Filozofia e Edukimit viti i pare, poashtu Tekologjia, Shkrimi Akademik, dhe kurgjo tjeter e di qe eshte gabim kjo pytje ketu amo pritova me hap shume tema kalofshi mire


Ilir Jashari smil3dbd4d99c6eaa.gif

Mir se ke ardh per qika , po keq qe paske ardh me nxjerr vetem ato sende materiale qe te duhen sa per t`ja be vetit qefin dhe me kalu nje provim.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
shqipstar
Postuar nė: 17.05.2012, 14:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 240
Antari Nr: 13436
Bashkangjitur: 05.02.2008Miresevjen.
PMEmail Poster
Top
SERAVA007
Postuar nė: 17.05.2012, 14:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 120
Antari Nr: 26392
Bashkangjitur: 12.04.2011 Citim (f0xEr @ 09.05.2012, 14:09)
Edhe une si ju jam student, a i lodh a qysh po kaloni, arsyja pse hina ktu eshte me kqyr naj qik te mire, te shpis pasi qe jam edhe vet qisi, sidoqqoft kam hyr edhe per diqka tjeter ketu, kush po mi gjon disa pytje, nga Historia Filozofia e Edukimit viti i pare, poashtu Tekologjia, Shkrimi Akademik, dhe kurgjo tjeter e di qe eshte gabim kjo pytje ketu amo pritova me hap shume tema kalofshi mire


Ilir Jashari smil3dbd4d99c6eaa.gif

ku e gjete taj me ardh per qika mu nditen e Gay parades kty krejt bythane qe na kan lan pa pun leshat
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 17.05.2012, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012smil4a8acec9ecea0.gif
PM
Top
SERAVA007
Postuar nė: 17.05.2012, 14:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 120
Antari Nr: 26392
Bashkangjitur: 12.04.2011 Citim (f0xEr @ 09.05.2012, 14:09)
Edhe une si ju jam student, a i lodh a qysh po kaloni, arsyja pse hina ktu eshte me kqyr naj qik te mire, te shpis pasi qe jam edhe vet qisi, sidoqqoft kam hyr edhe per diqka tjeter ketu, kush po mi gjon disa pytje, nga Historia Filozofia e Edukimit viti i pare, poashtu Tekologjia, Shkrimi Akademik, dhe kurgjo tjeter e di qe eshte gabim kjo pytje ketu amo pritova me hap shume tema kalofshi mire


Ilir Jashari smil3dbd4d99c6eaa.gif

smil4a8acec9ecea0.gif mfal se harrova mire se erdhe
PM
Top
Harith
Postuar nė: 17.05.2012, 14:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (f0xEr @ 09.05.2012, 14:09)
Edhe une si ju jam student, a i lodh a qysh po kaloni, arsyja pse hina ktu eshte me kqyr naj qik te mire, te shpis pasi qe jam edhe vet qisi,

Mos e kisha pa emrin ne fund te komentit, nga kjo fjali nxjerra nje konstatim tjeter
smil3dbd4daabd491.gif

Perndryshe smil4a8acec9ecea0.gif shpresoje te kalosh bukur kendej dhe rasisht ta takosh fatin e jetes


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
packs
Postuar nė: 17.05.2012, 14:46
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Nese je ai Iliri qe e njoh ti ki femer. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ßina
Postuar nė: 17.05.2012, 14:58
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (packs @ 17.05.2012, 15:46)
Nese je ai Iliri qe e njoh ti ki femer. smil3dbd4daabd491.gif

Kaq shpejt i ndihmoi forumi a? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 17.05.2012, 15:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Bina a dush te ta bej ni femr smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
ßina
Postuar nė: 25.05.2012, 17:57
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (alb_te @ 17.05.2012, 16:10)
Bina a dush te ta bej ni femr smil3dbd4daabd491.gif

Nauk be se mjaft e lumtur jam me burrin, kush ja ka pa hajrin femres me ja pa une. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 25.05.2012, 21:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio