Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nėnshtrues apo?
ferizaji17
Postuar nė: 09.05.2012, 16:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008Pas gjithė kėtyre maltretimeve tė shqiptarėve nė MK,dhe nė Luginė te Preshevės si duhet tė veprojnė shqiptarėt?

Politikanėt shqiptarė nė MK a pėrfaqėsojnė vullnetin e shqiptarėve, apo janė vetėm nėnshtrues tė maqedonėve??

A duhet qė "kryeministri" i gjithė shqiptarėve Berisha qė tė jet mė i ashpėr ndaj srbve,maqedonėve pėr tė drejtat e shqiptarėve.

Pėr Kosovė nuk po bėj pyetje se aty vendosin ndėrkombėtarėt,politikanėt shqiptarė janė vetėm kukulla kjo dihet botėrisht.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ferizaji17 nė 09.05.2012, 16:36
PMUsers Website
Top
alb_te
Postuar nė: 09.05.2012, 16:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012ferizaj17jo neshturues por nenshtrues smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 09.05.2012, 16:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008 Citim (alb_te @ 09.05.2012, 17:34)
ferizaj17jo neshturues por nenshtrues smil3dbd4d4e4c4f2.gif

faleminderit smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PMUsers Website
Top
MIX
Postuar nė: 09.05.2012, 17:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Jo nenshtrues por Te pershtatshem per ma te fortit smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
Essa
Postuar nė: 09.05.2012, 18:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Krejt jemi bo kukulla t'dikujt!!

p.s.K'shtu eshte jeta!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
packs
Postuar nė: 11.05.2012, 12:40
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Boterisht dihet se jemi servile te gjithe andaj te lutemi qe Zoti te na mundesoje ti lindim femijet tane ne Saksofonine e Ulet dhe te largohemi prej ketu forever young Jay Z smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 11.05.2012, 16:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008 Citim (packs @ 11.05.2012, 13:40)
Boterisht dihet se jemi servile te gjithe andaj te lutemi qe Zoti te na mundesoje ti lindim femijet tane ne Saksofonine e Ulet dhe te largohemi prej ketu forever young Jay Z smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e02c5440.gif

A do tė ishte kjo zgjedhje e duhur?
PMUsers Website
Top
beva72
Postuar nė: 11.05.2012, 16:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 404
Antari Nr: 25873
Bashkangjitur: 01.01.2011 Citim (ferizaji17 @ 09.05.2012, 17:32)

A duhet qė "kryeministri" i gjithė shqiptarėve Berisha qė tė jet mė i ashpėr ndaj srbve,maqedonėve pėr tė drejtat e shqiptarėve.


Nuk eshte kryeminstri i gjithe shqiptareve ,kete 70 % te vetet nuk e duan ,do e bejm ne kryeminister te shqiptareve ,


----------------------------------------
Ne mungese te luanit ,edhe majmuni behet mbret
PM
Top
ferizaji17
Postuar nė: 11.05.2012, 17:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 842
Antari Nr: 17731
Bashkangjitur: 05.10.2008 Citim (beva72 @ 11.05.2012, 17:52)
Nuk eshte kryeminstri i gjithe shqiptareve ,kete 70 % te vetet nuk e duan ,do e bejm ne kryeminister te shqiptareve ,

A e duan 70% apo jo nuk e di,e di se aj ėshtė kryeministėr dhe vazhdon tė jet deri sa tė humb.
PMUsers Website
Top
US-Marines
Postuar nė: 11.05.2012, 17:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1032
Antari Nr: 17269
Bashkangjitur: 12.09.2008Mbreti i Arabis Saudite duhet te jete ma i ashper, jo Sali Berisha. Se para flamurit kombetar e vendosin ate te Arabis Saudite.


----------------------------------------
Feja e shqiptarit asht SHQIPTARIA!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 11.05.2012, 18:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (US-Marines @ 11.05.2012, 18:09)
Mbreti i Arabis Saudite duhet te jete ma i ashper, jo Sali Berisha. Se para flamurit kombetar e vendosin ate te Arabis Saudite.

smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif smil4a8acd602a050.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif smile5u87yu45y.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio