Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dasmat Tetovare ne Top-Channel!
alb_te
Postuar nė: 09.05.2012, 22:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012
http://www.youtube.com/watch?v=dytAHAH8gGk...player_embeddedhttp://www.youtube.com/watch?v=n7K5CQzXMU4...layer_embedded#
! [CODE]


http://www.youtube.com/watch?v=7Bu_7PHpwy0...player_embeddedhttp://www.youtube.com/watch?v=Xxuif-fycxM...player_embedded
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 13.06.2012, 13:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (alb_te @ 09.05.2012, 23:11)

http://www.youtube.com/watch?v=dytAHAH8gGk...player_embeddedhttp://www.youtube.com/watch?v=n7K5CQzXMU4...layer_embedded#
! [CODE]


http://www.youtube.com/watch?v=7Bu_7PHpwy0...player_embeddedhttp://www.youtube.com/watch?v=Xxuif-fycxM...player_embedded

nje po me vjen shume cudi si ka pranu kjo cika m“u bo nuse pa dukat se ne tetove qafen nuk munen drejt me majt po krejt posht i shkon prej zingjirve e lirave qe i bajn kuptohet edhe durt qashtu krejt posht ju shkojn prej hallhalleve e lirave qe kan smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 13.06.2012, 13:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (kosova_rja @ 13.06.2012, 14:33)
nje po me vjen shume cudi si ka pranu kjo cika m“u bo nuse pa dukat se ne tetove qafen nuk munen drejt me majt po krejt posht i shkon prej zingjirve e lirave qe i bajn kuptohet edhe durt qashtu krejt posht ju shkojn prej hallhalleve e lirave qe kan smil3dbd4d4e4c4f2.gif

tamam e ki hm. I bejm grat me zingjira si me pas qen LOPA.

Ne ket darsem familja e burit ka qellu fukara dhe ska pare ti bej alltan shum. Ska qellu ne CH apo diku tjeter hm.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 13.06.2012, 13:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (babarekes @ 13.06.2012, 14:37)
tamam e ki hm. I bejm grat me zingjira si me pas qen LOPA.

Ne ket darsem familja e burit ka qellu fukara dhe ska pare ti bej alltan shum. Ska qellu ne CH apo diku tjeter hm.

pse a edhe lopet me zingjir allatni i lidhni a? lumet lopet per ju smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 13.06.2012, 13:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (kosova_rja @ 13.06.2012, 14:38)
pse a edhe lopet me zingjir allatni i lidhni a? lumet lopet per ju smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

vallah lopet e meritojn me alltan mi bee.se ata japin qumsht,mish dhe e shet qumshtin ben paraa. Dmth lopa te sjell paraa ne krahasim me gruan qe te sjell veq fesaatt.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Siguria
Postuar nė: 13.06.2012, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 22470
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (kosova_rja @ 13.06.2012, 14:38)
pse a edhe lopet me zingjir allatni i lidhni a? lumet lopet per ju smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Lum, po si! nė kėtė kohė krize ja passh mėrzinė lopės ti smil3dbd4ddd6835f.gif

PM
Top
ßina
Postuar nė: 13.06.2012, 14:21
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (babarekes @ 13.06.2012, 14:46)
vallah lopet e meritojn me alltan mi be

Alltani ( lopa ) me alltan (dukat, ari) nuk shkon be, per ate mjere ajo lope qe pranon allton, automatikisht ja hup vetit vleren. smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio