Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> VO CENTAR 06 - Ali Ahmeti i G-21-MPEG-4 .mp4
vani-1
Postuar nė: 10.05.2012, 13:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011
http://www.youtube.com/watch?v=W6v9OM9vFaI&feature=related
PM
Top
hey
Postuar nė: 10.05.2012, 13:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007Shume kenge e mire, me siguri do shpallet hit i veres se vitit 2012. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 10.05.2012, 15:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007per cfar behet analiz ne kete video?

se kuptoi maqedonishten.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
STOP
Postuar nė: 10.05.2012, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007O ky FATMIRE BSIMII si me e qen DJALI grueevskit...jo rastesishte GRUEVSKI NUGULI KeMBE QE KI TE BEHET MIINISTER


E HALLALLL BRE I QOFTE GRUEVSKITE LLAZEN E COJ AMBASADORRE NE BRUKSELLL...FAAtMIRIIN MINISTER ...PO NUK EDI PSSE REHET BBDI SE KETO JANE NJEREZ TE BBDI ...O KETO JANE V M R O....DEGJONE SE SI KY FaR MMINISTRI I BDI(VMMRO) PO E MMBRONN GRUEVSKIN DHE VMMRON
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 10.05.2012, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (STOP @ 10.05.2012, 18:06)
O ky FATMIRE BSIMII si me e qen DJALI grueevskit...jo rastesishte GRUEVSKI NUGULI KeMBE QE KI TE BEHET MIINISTER


E HALLALLL BRE I QOFTE GRUEVSKITE LLAZEN E COJ AMBASADORRE NE BRUKSELLL...FAAtMIRIIN MINISTER ...PO NUK EDI PSSE REHET BBDI SE KETO JANE NJEREZ TE BBDI ...O KETO JANE V M R O....DEGJONE SE SI KY FaR MMINISTRI I BDI(VMMRO) PO E MMBRONN GRUEVSKIN DHE VMMRON

Po se di nuk te kan emru ty n`ket postin e Fatmir Besimit cudi aa humbje e madhe per shqiptarin


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
STOP
Postuar nė: 10.05.2012, 17:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007 Citim (Trishtimi @ 10.05.2012, 18:40)
Po se di nuk te kan emru ty n`ket postin e Fatmir Besimit cudi aa humbje e madhe per shqiptarin

oooooooooooo me vjen keq per juve ndoshta jeni shum i trishtuare ...por fale zotiti me siguri juve sju ka ndodhur ndonje arestim apo dic tjeter...

JAM KRENARE NGAA KURE KUURE NUKK KAM VVOTUARE NJE PARTISIH EtQ ORIA DO TA NJOHHE SI SHKATERUESE PER SSHQIPTARET

JO RASTtESISHTE KIM MMEMETI CDO DITE KEERKKOONN FALJE NGA POPULLI NGA SE KA PEERKRAHE PARTIIN TRADHTARE QE KA EMRIN (NUK JA PERMENNdII PER HIIRRE TE HIIGJJIENES NE FORUM)POR ME SIGURI EDINI KKUuSH BEN GJENNOCIDDE NNDAAj SHQIPPTAArEVE ...PPRA ME NJE FJALE PARTIN E ALI AAHHMETITT
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio