Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Te mendojm njiher?!, ...Cfar vjen me pas...
Avalon
Postuar nė: 12.05.2012, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (packs @ 12.05.2012, 23:32)
Hahahahah, kjo eshte nje poezi e mire per te ardhmen. smil3dbd4daabd491.gif A mundesh me hjeke cifteline me shti kitare psh. smil3dbd4daabd491.gif

Jo se me akuzojne per shkombtarizim, bile me kqyr holle e holle, u dasht me shti sharkine e karadyzenin aty hahaha.
PM
Top
packs
Postuar nė: 12.05.2012, 22:58
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Avalon @ 12.05.2012, 23:35)
Jo se me akuzojne per shkombtarizim, bile me kqyr holle e holle, u dasht me shti sharkine e karadyzenin aty hahaha.

Hahahha, ja njeri ok jane edhe ato dy instrumente.

U inspirova prej kesaj teme ne forum dhe e pyeta ni shok ne FB cka pas me neve shqiptaret:


11:55pm
man ca ta merr menja ca bahet mas 15 vjete me neve shqiptart
shih pi qfar prizmit pe don
hahahahha cysh t'dush ti
menoj qe kejt qa jemi p9 kena mu bo p10

smile5u87yu45y.gif smil4a8acf219332d.gif smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 12.05.2012, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010 Citim (packs @ 12.05.2012, 23:58)
Hahahha, ja njeri ok jane edhe ato dy instrumente.

U inspirova prej kesaj teme ne forum dhe e pyeta ni shok ne FB cka pas me neve shqiptaret:


11:55pm
man ca ta merr menja ca bahet mas 15 vjete me neve shqiptart
shih pi qfar prizmit pe don
hahahahha cysh t'dush ti
menoj qe kejt qa jemi p9 kena mu bo p10

smile5u87yu45y.gif smil4a8acf219332d.gif smile5u87yu45y.gif

Pas 15 vitesh do jete mire Packs, te betohem. A di pse?

Per faktin se brenda 15 vitesh do preken te gjitha kombet, per fe as qe dua te flase, eshte nje gje qe te bie kokes, do kete vetevrasje ne mase dhe deshperim kolektiv, dhe pikerisht te deshperuarit bejne hatane smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif .

Kete P9 edhe P10 nuk jam kah e kuptoj bash mire se une jam P13, i kam harru keto te parat smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio