Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Poll OnlyStart new topicStart Poll

> Kush ėshtė fajtor per aksidentet automobilistike?, cilet jan faktoret?
 
Koheve te fundit numri i aksidenteve rrugore dhe viktimat jane shtuar.Do doja te dija mendimin tuaj per faktoret e ketyre aksidenteve.
Koheve te fundit numri i aksidenteve rrugore dhe viktimat jane shtuar.Do doja te dija mendimin tuaj per faktoret e ketyre aksidenteve.a) POLICIA [ 1 ]  [100.00%]
b) AUTO SHKOLLAT [ 0 ]  [0.00%]
c) AGJENCIONI PER MIREMBAJTJE TE RRUGEVE [ 0 ]  [0.00%]
Gjitėsejt vota: 1
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
INSTRUKTOR
Postuar nė 14.05.2012, 14:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 451
Antari Nr: 14624
Bashkangjitur: 27.03.2008Koheve te fundit numri i aksidenteve rrugore dhe viktimat jane shtuar.Do doja te dija mendimin tuaj per faktoret e ketyre aksidenteve.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga INSTRUKTOR nė 14.05.2012, 14:39
PM
Top

Topic Options Poll OnlyStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio