Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Red Bull Gravity Challenge, aktivitet argetues per te studentet
redbull84
  Postuar nė: 22.04.2008, 08:27
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 15114
Bashkangjitur: 22.04.2008Pershendetje te gjitheve

Red bull organizon per te gjithe studentet e Tiranes nje konkurs:


SFIDA:

Kush do tė arrijė tė lėshojė njė vezė nga lartėsia marramendėse prej 15 metrash duke bėrė qė veza tė prekė tokėn shėndoshė e mirė dhe pa krisjen mė tė vogėl?

A jeni gati pėr kėtė sfidė? A keni plot ide nė kokė si tė zbrisni njė vezė nė tokė shėndoshė e mirė?

Atehere regjistrohuni ne www.redbull.al/gravitychallenge ershendetje te gjitheve

Red bull organizon per te gjithe studentet e Tiranes nje konkurs:


SFIDA:

Kush do tė arrijė tė lėshojė njė vezė nga lartėsia marramendėse prej 15 metrash duke bėrė qė veza tė prekė tokėn shėndoshė e mirė dhe pa krisjen mė tė vogėl?

A jeni gati pėr kėtė sfidė? A keni plot ide nė kokė si tė zbrisni njė vezė nė tokė shėndoshė e mirė?

Atehere regjistrohuni ne www.redbull.al/gravitychallenge

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio