Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (4) 1 2 [3] 4   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rona Nishliu prin me vota nė eurovisionstar.com
kosova_rja
Postuar nė: 27.05.2012, 13:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (Foks_Ecc @ 27.05.2012, 14:46)
Hec.

jo une nuk heci por eci me kohen a ti rri me nje vend edhe mos luej


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 27.05.2012, 13:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (kosova_rja @ 27.05.2012, 14:49)
mos i ndrro tash replikat qysh te konvenon ty se ktu kem ka folum per eurvizion e jo per shkoll

Folim per Eurovizion. Per nje organizim europian, jo lindor po themi. Por Europianet i mundesojne te marin pjese te gjitheve, qofshin ata plaka te mbuluara apo ku te dij une. E ne keto gjera nuk i kemi, se nuk lejojme keso gjera.


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 27.05.2012, 13:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (kosova_rja @ 27.05.2012, 14:52)
jo une nuk heci por eci me kohen a ti rri me nje vend edhe mos luej

A me kohen ecesh a , une mendova me hapsiren mos ecesh.

E cfar eshte koha pra ?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 27.05.2012, 13:54


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
packs
Postuar nė: 27.05.2012, 13:57
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008E ca hini ne pune tash edhe ketu shamia. Aaa po se ai grupi kot qe eshte ne Facebook Ekuiliber a ca koti eshte ai e kishte ba ate statusin ashtu se nuk kane ndonje pune ma te mencme ata si zakonisht vec me gjana te kota me u marre ne FB.

Kerkush nuk te ndalon ne Kosove per shami. Une kam 4 antare te familjes te mbulume, nje prej tyra motra ime edhe kerkush nuk e ndalon as ne shkolle as kerkund.

Gjithe kete pluhnin e cojne cita puna si e "Ekuiliber" dhe Ferid Aganit qe nuk kane me cka me u marre tjeter.


Proud with u Rona. smil4a8acf686328f.gif
Besoj qe nuk e ke idene qe ekziston nje grup koti ne FB "Ekuiliber" qe garon me grupet tjera sa like me marre. lol


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 27.05.2012, 14:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Packs

As qe merem me gjera te tilla, por e dij nje gje, se Europa e BE e SHBA, nuk jane aq anti, sa qe jane inferior shqipetaret e Kosoves per ceshtjen e shamise. Eurovisioni eshte nje organizim qe tregoi se respekton divergjencat, moshes, kohes, hapsires, kultures etj, zaten ajo eshte art. Tek ne nga inferioriteti eshte fakt se ndodh ate qe thash.

Ra ky Eurovision e u pame, ne shqipetaret inferior ku Europa na tregoi se cfar respekton, e cfar ne nuk respektojme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 27.05.2012, 14:02


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
MIX
Postuar nė: 27.05.2012, 14:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Ho be xhi u bo shtaj, ene suksesi na pengon a?!!?!? smil3dbd4d8676346.gif
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 27.05.2012, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (packs @ 27.05.2012, 14:57)
E ca hini ne pune tash edhe ketu shamia. Aaa po se ai grupi kot qe eshte ne Facebook Ekuiliber a ca koti eshte ai e kishte ba ate statusin ashtu se nuk kane ndonje pune ma te mencme ata si zakonisht vec me gjana te kota me u marre ne FB.

Kerkush nuk te ndalon ne Kosove per shami. Une kam 4 antare te familjes te mbulume, nje prej tyra motra ime edhe kerkush nuk e ndalon as ne shkolle as kerkund.

Gjithe kete pluhnin e cojne cita puna si e "Ekuiliber" dhe Ferid Aganit qe nuk kane me cka me u marre tjeter.


Proud with u Rona. smil4a8acf686328f.gif
Besoj qe nuk e ke idene qe ekziston nje grup koti ne FB "Ekuiliber" qe garon me grupet tjera sa like me marre. lol

packs shamia hin secilen here kur do dhe ku do pa marr parasysh vendi dhe kuvendi smil3dbd4d99c6eaa.gif

disa pa dashje ne vend qe me ta prish diten ta ndreqin por pa dashje te mirremi vesh smil3dbd4e5e7563a.gif

haahahaa disa kohen e perziejn me hapesire e tash me mire une e boj atmosfere kjo eshte zeitosfere (definicioni per "koha") hahhahahahah


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 27.05.2012, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009A edhe ketu temen fetaree a smil3dbd4d99c6eaa.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 27.05.2012, 14:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Thjesht s`ka fitu sepse her shum ka bertit e her fare se ka be ate u desht te mban pak tempon ne ate kenge.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
babarekes
Postuar nė: 27.05.2012, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009

----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 27.05.2012, 14:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (babarekes @ 27.05.2012, 15:16)
A edhe ketu temen fetaree a smil3dbd4d99c6eaa.gif

Po po sepse disa i pengoi qe i perqesha babushkat e putinit po mendojn per shkak te shamis nuk i kam pelqy ,mua thjesht nuk me pelqeu as kenga as interpetimi e as vallzimi i tyre nese mund ta quajm kenge interpretim apo vallzim smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 27.05.2012, 14:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (kosova_rja @ 27.05.2012, 15:40)
Po po sepse disa i pengoi qe i perqesha babushkat e putinit po mendojn per shkak te shamis nuk i kam pelqy ,mua thjesht nuk me pelqeu as kenga as interpetimi e as vallzimi i tyre nese mund ta quajm kenge interpretim apo vallzim smil3dbd4dcd7b9f4.gif

pse po baheni ceshtu, sa tmira ishin ato tRusis, me shami e me veshje si ju ka hije, as sishin cullakav sikur do tjera, cashtu shkohen ne eurovision dhe arrin tplasohesh ne vendet e para smil3dbd4dcd7b9f4.gif


Bravo per Ronen, fatkeqsisht edhe ne eurovision votohet per interes, se perndryshe Rona spaku meritonte tjet ne tre vendet e para
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 27.05.2012, 15:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (kosova_rja @ 27.05.2012, 15:40)
Po po sepse disa i pengoi qe i perqesha babushkat e putinit po mendojn per shkak te shamis nuk i kam pelqy ,mua thjesht nuk me pelqeu as kenga as interpetimi e as vallzimi i tyre nese mund ta quajm kenge interpretim apo vallzim smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Un vitet nuk va pelqevaa
se te isht naj RUSINK e ree hmm

Mua me pelqej ajo e RUMANIS hmm shuuuuum isht .... e forrrt smil3dbd4ddd6835f.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ADP
Postuar nė: 27.05.2012, 16:37
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 27335
Bashkangjitur: 12.05.2012 Citim (kosova_rja @ 27.05.2012, 08:40)
Po po sepse disa i pengoi qe i perqesha babushkat e putinit po mendojn per shkak te shamis nuk i kam pelqy ,mua thjesht nuk me pelqeu as kenga as interpetimi e as vallzimi i tyre nese mund ta quajm kenge interpretim apo vallzim smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Mos e lodhe veten, neve jemi deshmitare qe ki organizim mere pike nga miqesija, jo se ja vlejne, apo kane kenge te mire.

Te renditet Rusija dhe serbiavpara Shqiperis, Maqedonis, eshte me katastrofe ne kete edicion, por ja qe sic ka ndodhur edhe ndodhe.


Po te ishte votim vertet profesional, Shqiperija edhe do merte poziten e pare, por te 2 sigurt.

Nje falemenderim i shkone San Marinos per fer-voten, pastaj Shqiptareve ne Maqedoni, Itali dhe Zvicer.

Falemenderim shkone edhe per Belgjiken, Greqin, Malin e Zi, Hungarin dhe Austrine.

si dhe disa shteteve tjera, ndersa Turpi shkone per Turqine, Gjermanin, Danimarken, NORVEGJIN FRANCEN dhe disa shtete tjera.


PM
Top
enea
Postuar nė: 27.05.2012, 16:50
Quote Post


Viva Enea
*****

Posti: Antarė
Postime: 631
Antari Nr: 11571
Bashkangjitur: 26.11.2007Te them te drejten nuk prisja qe Suedia te jete fituese, sepse interpretimi isht shume ''normal''

Me shume mendoja qe Rusia me ate interpretim ''jonormal'' do te dale fituese, sepse viteve te fundit te Eurovisionit kane patur rastin te fitojne piket ata qe interpretimin e bejne pak me ndryshe se sic jemi mesuar te shofim, sikur rasti i Finlandes para 2viteve qe ke me ato monstrumat qe paten fituar vendin e pare ashtu mendoja edhe per keto plakushet.

Sa per Ronen, kenga ishte femonale interpretimi poashtu, edhe pse u kualifikua ne top 5-shin, por ka pasur gjase qe te jete edhe me larte, mirepo politika e ben te veten, edhe ketu me sa duket politika luan nje rol tejet te rendesishem.


----------------------------------------
B very careful if u make a woman cry, bcause God counts her tears. The woman came out of a man's rib, not from his feet to b walked on, not from his head to b superior of, but from the side to b equal with, under the arm to b protected for nd next to the heart to b loved.
-Pass this on to all your women friends nd to the men as well so they WOULD KNOW THE TRUE VALUE OF A WOMEN!!


Disa Ketu e Gjejne Veten Por Nuk Pajtohen Me Te Verteten!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio