Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rona Nishliu prin me vota nė eurovisionstar.com
Foks_Ecc
Postuar nė: 27.05.2012, 17:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Me falni ama krejt ia paskeni fut kot, ju qe paskeni postu pas ( direkt apo indirekt per replikat e mija):

1. Thoni pse perzihet feja: Europa lejoi elemente fetare ortodokse me Rusine dhe u rendit e dyta ne nje organizim dy ditor.
2. ne nuk lejojme nje vajze te shkollohet per tere jeten.
3. Kosovare ( mos nxjer nga konteksti replikat ) se aspak nuk me intereson cfar pelqen ( me se paku kur behet fjale per "suksese"te kesaj natyre.

Ne Eurovision ka mare pjese edhe Italia para disa viteve ( dhe e ndali nje periudhe per shkak te ndikimit rajonal, dhe prap u khty kete vit ) me nje ritem te Halaluse ( halaluja - instrumental kishtar ) etj.

Sukses eshte. Por deshtim, se shume vajza jane pa shkollim sot fale inferioritetit. Nje Rona ka aritur sukses, e shume Ronave tjera ju ndalohen sukseset.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 27.05.2012, 17:05


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
Hera
Postuar nė: 27.05.2012, 21:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (kosova_rja @ 25.05.2012, 02:42)
K
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 27.05.2012, 21:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (kosova_rja @ 27.05.2012, 14:52)
jo une nuk heci por eci me kohen a ti rri me nje vend edhe mos luej

Allahile . Kallxo drejt tash . A te gjitha shiteset e "zarzavateve" sikur ti ecin me kohen qeshtu si ti apo vec ty t'kena rast t'vecant ktu? T'Faleminderit paraprakisht per pergjigjen. smil4a8acf219332d.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
ßina
Postuar nė: 27.05.2012, 22:34
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (babarekes @ 27.05.2012, 16:01)
Un vitet nuk va pelqevaa
se te isht naj RUSINK e ree hmm

Mua me pelqej ajo e RUMANIS hmm shuuuuum isht .... e forrrt smil3dbd4ddd6835f.gif

Rumania pat kenge "tallava", a ti sipas te gjitha gjasve po flet per kengetaren. smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 27.05.2012, 22:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (babarekes @ 27.05.2012, 15:16)
A edhe ketu temen fetaree a smil3dbd4d99c6eaa.gif

tash u bo edhe teme e zarzavateve hahaahaahaha
njanen e dogji dicka qe nuk dua as ta di se cka smil3dbd4df1944ee.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 29.05.2012, 10:05
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Foks_Ecc @ 27.05.2012, 13:24)
Thonin se nese do mbahej ne Kosove ky festival nuk do kishin te drejte te marin pjese ato plakat me shamija, se ne Kosove eshte e ndaluar shamija te mbahet. Pervec shamija e nene terezes qe lejohet, a nene tereza fatkeqesisht nuk mund te merte pjese ne kete festival, per shkaqe qe i dijme.

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Jo jo nuk eshte problemi te shamija, po te Putini qe nuk e ka pranu ende Kosoven si shtet. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
packs
Postuar nė: 29.05.2012, 14:04
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 29.05.2012, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009PM
Top

Topic Options Faqe: (4) « E para ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio