Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Krijimi i vetedijes akademike ne universitet, pse dhe si te behet kjo?
fotoni
Postuar nė: 22.03.2006, 10:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 144
Antari Nr: 350
Bashkangjitur: 26.06.2005Te nderuar anetare te ketij forumi tema "Krijimi i vetedijes akademike ne universitet", konsideroj se eshte teme per te cilen duhet te folin te gjithe. Eshte teme nga e cila mund te identifikohen problemet dhe te njejtat, ne periudhe me te gjate me nje angazhim serioz mund te evitohen. Kjo vetedije akademike eshte faktori kryesor per formimin e tradites universitare.
Te gjitha te mirat dhe suksese...
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio