Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tre prokurorė dhanė betimin
yesss
Postuar nė: 05.06.2012, 15:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 449
Antari Nr: 27226
Bashkangjitur: 08.03.2012Prokurorėt e rinj publik tė porsazgjedhur Diana Sulejmani, Mustafa Hajrullahu dhe Sofka Qeka Naumova sot dhanė deklarata solemne para anėtarėve tė Kėshillit tė prokurorėve publikė. Sulejmani, Hajrullahu dhe Naumova janė zgjedhur prokurorė nė Prokurorinė publike themelore tė Shkupit. Nga ana tjetėr, Kėshilli i prokurorėve publikė nė seancėn e sotme zgjodhi tre prokurorė publik nė rendin e kandidatėve nė Akademinė pėrfundimtare pėr trajnim tė gjykatėsve dhe prokurorėve publik. Janė zgjedhur prokurorėt Darko Jakimovski, Maria Gjorgeva dhe Artan Ajro.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio