Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kryetari i PDSH-sė uron Presidentin e ri tė Shqipė
alb_te
Postuar nė: 12.06.2012, 15:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012

Drejtuar: Presidentit tė Republikės sė Shqipėrisė z.Bujar Nishani I nderuari President z.Bujar Nishani, Zgjedhja Juaj si President dėshmoi edhe njėherė se Republika e Shqipėrisė ka vlera tė larta civilizuese dhe kapacitete demokratike. Shprehim bindjen se me zgjedhjen e Juaj nė kėtė detyrė padyshim do tė kontribuoni nė avancimin e standardeve demokratike duke patur parasysh se ju jeni President i tė gjithė shqiptarėve.

Ju si President do tė vazhdoni tė promovoni politikėn e mirėkuptimit jo vetėm brenda Republikės sė Shqipėrisė, rajonit, por edhe mė gjėrė.
z.President,

Nė emrin tim personal dhe nė emėr tė Partisė Demokratike Shqiptare duke ju uruar sukses nė detyrėn e re, shprehi bindje se Shqipėria tashmė si anėtare e NATO-s do tė jetė sė shpejti edhe anėtare e Bashkimit Evropian.

Tetovė, 12 Qershor 2012

Me respekt,
Menduh Thaēi
Kryetar i PDSH-sė
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio