Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Noizy shanė kosovarėt
packs
Postuar nė: 13.06.2012, 18:33
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Reperi nga Shqipėria, Noizy, pėrveē qė i ka shpallur luftė krejt reperėve kosovarė, ai tani i ka sharė tė gjithė kosovarėt.

Kėtė ai e ka bėrė pėrmes rrjetit social Facebook, duke thėnė se “do i mėsojmė nė kėto kosovarėt se ēka ėshtė repi dhe dajaku”.

Ky reagim i Noizy-t ka ardhur pas Diss-it tė bėrė nga labeli Babastars.


/Indeksonline/


Ēuditna me kete tipin cysh mundohet me ba fame tuj u kape me Getin kur ai eshte father of music ne trojet shqiptare. smil3dbd4dcd7b9f4.gif Majmuni i keq. S'len femer pa fy neper kange.

E pershendes me kete kange edhe je shume little e mos me pas kane kosovaret ty nuk t'kish njofte kerkush.


http://www.youtube.com/watch?v=X5hGBZbU5IY


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
PRADA_
Postuar nė: 13.06.2012, 20:20
Quote Post


NS-2511
*****

Posti: Antarė
Postime: 1652
Antari Nr: 23562
Bashkangjitur: 28.10.2009 Citim (packs @ 13.06.2012, 19:33)

Ēuditna me kete tipin cysh mundohet me ba fame tuj u kape me Getin kur ai eshte father of music ne trojet shqiptare.

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4daabd491.gif


http://www.youtube.com/watch?v=icawd7kBFvE


Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 13.06.2012, 20:21


----------------------------------------
Mėsojeni diturinė por kurrė nuk do tė paguheni tek Zoti nėse nuk do tė punoni me tė. (Jakup Asipi)
PMUsers Website
Top
amorja
Postuar nė: 13.06.2012, 20:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011pffff po noizy mo......

tu e knu diqka qe se mer vesht kush.... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
ßina
Postuar nė: 13.06.2012, 20:35
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Hajt bre se veq fjale i ka, se shansa nuk ka me i sha para syve, se i din pasojat. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 13.06.2012, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (packs @ 13.06.2012, 19:33)
Reperi nga Shqipėria, Noizy, pėrveē qė i ka shpallur luftė krejt reperėve kosovarė, ai tani i ka sharė tė gjithė kosovarėt.

Kėtė ai e ka bėrė pėrmes rrjetit social Facebook, duke thėnė se “do i mėsojmė nė kėto kosovarėt se ēka ėshtė repi dhe dajaku”.

Ky reagim i Noizy-t ka ardhur pas Diss-it tė bėrė nga labeli Babastars.


/Indeksonline/


bravoo noizy te lumte , ehh ne aeroportin e zurichut ki noyzi i prishi dajak do rapera kosovar
PM
Top
amorja
Postuar nė: 13.06.2012, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011 Citim (ArIaNiTii @ 13.06.2012, 14:48)
bravoo noizy te lumte , ehh ne aeroportin e zurichut ki noyzi i prishi dajak do rapera kosovar

po ndryshe smund me bo fam...


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
Avalon
Postuar nė: 13.06.2012, 21:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3339
Antari Nr: 25685
Bashkangjitur: 28.11.2010Qy Noizy tha i ka sha kosovaret, po kush eshte Noizy bre. Kosovaret i shan cdo sekonde Arianitii edhe send nuk u be e po behet se i paskesh sha Noizy.

Le bre Packs se edhe ti ja paske fut katundit ksaj here smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
passed
Postuar nė: 13.06.2012, 23:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (packs @ 13.06.2012, 19:33)


http://www.youtube.com/watch?v=X5hGBZbU5IY

une pelqej ket verzion me shum....


http://www.youtube.com/watch?v=niGnCZOMr34a sa per noyzin e di kush i ka fajet....GG i ka fajet g i jep pare kotekot...ja ndertoj nje karier te pshurt....!
caullishte moooo....!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
kosova_rja
Postuar nė: 14.06.2012, 07:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (Avalon @ 13.06.2012, 22:11)
Qy Noizy tha i ka sha kosovaret, po kush eshte Noizy bre. Kosovaret i shan cdo sekonde Arianitii edhe send nuk u be e po behet se i paskesh sha Noizy.

Le bre Packs se edhe ti ja paske fut katundit ksaj here  smil3dbd4e5e7563a.gif  smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif

o packsi s“ja ka fut katundit po e ka lan arianitin arbeitslos po ja qel temat qe do t“i kishte qel ai e keshtu ati i mbetet me shume kohe per ofendime e sharje e besa edhe shprendarje te boksave ndaj kosovarer (por kuptohet vetem ne virtualitet sepse ne realitet i vogel eshet quni te beje keso pune e besa nuk ja mban as prapa...) smil3dbd4daabd491.gif

po te kishte fjalor tjeter ky Noizy-u do ta quante veten Noibardh smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga kosova_rja nė 14.06.2012, 07:44


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 14.06.2012, 09:19
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Avalon @ 13.06.2012, 22:11)
Qy Noizy tha i ka sha kosovaret, po kush eshte Noizy bre. Kosovaret i shan cdo sekonde Arianitii edhe send nuk u be e po behet se i paskesh sha Noizy.


A thu cili prej cilit inspirohet? smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 14.06.2012, 10:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Konflikti mes OTR dhe Babastars s'ka tė ndalur. Pas diss-it qė Noizy bėri pėr reperėt e Babastars, u tha qė ai nėpėrmjet rrjetit social Facebook ka sharė tė gjithė kosovarėt.
Por, faqja ku janė sharė kosovarėt nuk ėshtė faqe zyrtare e reperit Noizy. Kėshtu thuhet nė faqen zyrtare tė "Noizy OTR" qė nga fansat njihet si faqe qė menaxhohet nga pjesėtarėt e OTR.

Noizy pėrmes njė video ka pėrgėnjeshtruar gjithė kėtė thashetheme. Ai ka pohuar se nuk administron atė faqe nė Facebook dhe se nuk ka shkruar asgjė pėr kosovarėt.

Pėrveē kėsaj Noizy ka paralajmėruar se mė 20 qershor ėshtė i ftuar nė Zip Club nė Prishtinė. /Telegrafi/


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ßina
Postuar nė: 14.06.2012, 10:22
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009NoLimit a na ka sha a nuk na ka sha tash ky tipi? smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Fajet per adminsitrim te faqeve ne FB e kane vete "VIP"-at, pse nuk i raportojne per me ju blloku ato faqe qe shfrytetohen nga te tjeret ne emer te tyre, per kete une nuk e pelqej dhe asnje te estrades nuk e bej shok apo shoqe ne FB.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
eros_77
Postuar nė: 14.06.2012, 18:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 554
Antari Nr: 3906
Bashkangjitur: 09.11.2006
http://www.youtube.com/watch?v=7D7z5OMhrSY
Nusen tane ta ka q* krejt estrada yeh yeh yeh,
A po t'dhem tash o ledri gaga ha ha ha

Ju sjeni baba ju jeni krejt mama starsa,
Kush o me ju Jan krejt pederasta,
Me 1 Selam une thjesht ju plasa,
Ai nuk ke diss ky asht diss mothaf*ckaaa,

ai tjetri qka Bo hunt operacion,
Ti je p**h mothaf*ckaaa perdor celikon,
Gheto gheto - gheto karit,
Une zboj operacione mu kshu zoti m'fali

Ky postim ėshtė ndryshuar nga eros_77 nė 14.06.2012, 18:53
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio