Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Njė kėngėtar nga Kosova nė "Americas Got Talent"
ßina
Postuar nė: 14.06.2012, 10:55
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Njė kėngėtar nga Kosova nė "Americas Got Talent"

Fotografi e jashtme


Pas suksesit te madh te Rona Nishliut ne Eurovizion edhe nje tjeter kengetar nga Kosova do te na perfaqesoj ne Boten e Muzikes.

Kesaj radhe Vedat Ademi sipas Burim Kronit do te behet pjese e ‘Americas Got Talent’ kur me 10 Korrik do te merr pjese ne Blind Audition ne kete talent show te madh boteror, transmeton dardamedia.
Vedati rishtazi ka lansuar edhe klipin dhe kengen me te re ‘Nje Jete me Ty’.


Vedat Ademi - Nje jete me ty


>Burimi i lajmit<


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
cesc
Postuar nė: 14.06.2012, 11:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Eshte kengetar i mire ky Vedati. Nepermjet America's Got Talent do fitoj dhe fame nderkombetare, n.q.s pranohet. Nice idea. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 14.06.2012, 11:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009vedatit i uroj fat e suksese ne "Americas Got Talent". smil4a8acd602a050.gif

per noizy-un kam nje propozim tekstin e kenges po ja nisi une me shkru e ati vet le t“i mbetet me perfundu smil3dbd4daabd491.gif

o vedat o i shkret
nen kthetrat e mia ki me mbet
ti nuk e din se kush eshte noizy-u
eshte ai qe krejt kosovaret i nxiu
i nxiva e i shava deri ne kacanik
veq me arianitin me u bo mik

smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga kosova_rja nė 14.06.2012, 11:16


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio