Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pashko Vasa-O moj Shipni
kosova_rja
Postuar nė: 21.06.2012, 13:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009interpretim fenomenal.

Reshat Arbana


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top
ßina
Postuar nė: 21.06.2012, 13:43
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Goco ne tripa te shtir paske hi sot, smil3dbd4d4e4c4f2.gif , gusto patriotike. smil3dbd4e5e7563a.gif


Nje Reshat Arbane e ka Shqypnija, nja e ka lind nana, artist me plote kuptimin e fjales.


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 21.06.2012, 13:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009 Citim (ßina @ 21.06.2012, 14:43)
Goco ne tripa te shtir paske hi sot, smil3dbd4d4e4c4f2.gif , gusto patriotike. smil3dbd4e5e7563a.gif


Nje Reshat Arbane e ka Shqypnija, nja e ka lind nana, artist me plote kuptimin e fjales.

nuk e di a i ka fajet moti me shi a cka veq nime ne tripa te fort kam hy sot per momentin jam ka e ngoj Mirush Kabashi - Jam Shqiptar Kosovar

Mirush Kabashi


me te kallxu dicka drejt po me duket qe shiu qe po bjen jasht kafillu me hy ne dhomen time smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio