Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dorėhiqet Rektori i USHT-sė, Vullnet Ameti rektor
CataPHract
Postuar nė: 28.06.2012, 12:32
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 27422
Bashkangjitur: 28.06.2012Fotografi e jashtme

Dorėhiqet Rektori i USHT-sė Agron Reka, ndėrkohė siē mėson Alsat-M, ushtrues detyre ėshtė emėruar Vullnet Ameti. Pėr hollėsi tė tjera rreth zhvillimeve mė tė fundit nė USHT, nė lajmet e orės 16:00.
PM
Top
Lexo
Postuar nė: 28.06.2012, 12:32
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme

Rektori i Universitetit Shtetėror tė Tetovės, Agron Reka ka dhėnė dorėheqje nga posti i tij. Lajmi bėhet i ditur pėr agjencinė e lajmeve INA nga shėrbimi pėr informim i universitetit.

Hollėsi tė tjera pritet tė jepen gjatė ditės, lidhur me procedurėn e mėtejmė dhe shpalljen e zgjedhjeve tė reja nė USHT.

Nė detyrėn e ushtruesit tė detyrės sė rektorit ėshtė caktuar pėrkohėsisht Vullnet Ahmeti, prodekan i deritanishėm.

Brenda USHT qarkullojnė disa emra lidhur me zgjedhjen e tyre pėr rektor tė USHT, nė mesin e tyre edhe Adnan Jashari, Azis Pollozhani dhe emra tė tjerė. Me zgjedhjen e rektorit pritet tė pasojnė zgjedhje tė reja edhe nė dekanatatet e fakulteteve dhe nivele tjera. (INA)


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
alb_te
Postuar nė: 28.06.2012, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012e kon kanq prpa diploma ska fk
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (alb_te @ 28.06.2012, 14:03)
e kon kanq prpa diploma ska fk

ki do jese ushtrus detite i rektorit cashtu e kuptova une lajmin
PM
Top
brikena
Postuar nė: 28.06.2012, 13:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 849
Antari Nr: 12102
Bashkangjitur: 21.12.2007Kush do te jete rektor i ardhshem a keni info?
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 13:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (brikena @ 28.06.2012, 14:30)
Kush do te jete rektor i ardhshem a keni info?

un
PM
Top
Lexo
Postuar nė: 28.06.2012, 13:35
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008Fotografi e jashtme
Adnan Jashari, jo se eshte me i miri, por nuk kanė asnjė tjeter qe i ploteson kushtet ne BDI per te qene rektor dhe studentet te marin diploma.

Flitet edhe Aziz Pollozhani mirepo ai eshte njet si Agron Reka.


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
albrevival
Postuar nė: 28.06.2012, 14:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 26225
Bashkangjitur: 07.03.2011Hahaha, tash do fillojne te dalin pelivana nga ky universitet. O zot ne cfare derexhe e sollen universitetin. Turpppp!!!!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 15:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009UN kam me e refozuu Diplomen.

UN kam sakrifiku per fakulltetin tim e tash ne diplomen time te shkruje Vullnet Ameti SKA SHANCA NUK E LEJOJ.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 15:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 16:40)
UN kam me e refozuu Diplomen.

UN kam sakrifiku per fakulltetin tim e tash ne diplomen time te shkruje Vullnet Ameti SKA SHANCA NUK E LEJOJ.

Hej be non si smor vesh xhi nodhen....shtaj ki o zgjedh rektor apo ushtus detire kush do me kallxon?
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 28.06.2012, 16:44)
Hej be non si smor vesh xhi nodhen....shtaj ki o zgjedh rektor apo ushtus detire kush do me kallxon?

Po niher ushtrues mbrapa rektorr ashtau eshte rendi.

Un se marr Diplomen dhe di thom TA DHEFSHA DIPLOMEN HO smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
idrizi
Postuar nė: 28.06.2012, 15:49
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 28
Antari Nr: 25499
Bashkangjitur: 25.10.2010Ky qe eshte bere ushtrues do behet edhe rektor. Te kishin dashur te bejne Adnan Jashari, do e kishin bere. Per fat te keq, kur pritej te behet dicka ne UT, ndodhi me e keqja. Turpi i botes, pelivani rektor. Vetem te na shqipatert ndodhin keta pune
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 15:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 16:47)
Po niher ushtrues mbrapa rektorr ashtau eshte rendi.

Un se marr Diplomen dhe di thom TA DHEFSHA DIPLOMEN HO smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Po jo be burr se sosht bash cashtu, mundet me ushtru detiren ene masanaj kur te mahen zgjedhje mu zgjedh qeter kush. A taj hic mos e merr diplomen se nuk te vyn gjo, ske ku me hi ne pune hahahaha, e nese dush te vajsh me punu te une me bo qebapa une ste lypi diplome smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 15:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (idrizi @ 28.06.2012, 16:49)
Ky qe eshte bere ushtrues do behet edhe rektor. Te kishin dashur te bejne Adnan Jashari, do e kishin bere. Per fat te keq, kur pritej te behet dicka ne UT, ndodhi me e keqja. Turpi i botes, pelivani rektor. Vetem te na shqipatert ndodhin keta pune

Nuk oshte problem xhi ki o kone pehlivan dikur e tash o bo rektor, kjo sparaqet problem. Edhe Shavrcenegeri o kone artist po u bo gyvernator. Hashim thaci poashtu o kone ku e di une cka po u bo krieminister etje tj edhe ki o kone pehlivan si i ri dhe masandej jo fut shkences dhe o bo rektor
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 28.06.2012, 16:50)
Po jo be burr se sosht bash cashtu, mundet me ushtru detiren ene masanaj kur te mahen zgjedhje mu zgjedh qeter kush. A taj hic mos e merr diplomen se nuk te vyn gjo, ske ku me hi ne pune hahahaha, e nese dush te vajsh me punu te une me bo qebapa une ste lypi diplome smil3dbd4e4c2e742.gif

hahahaah
ani kshu DIPLOM te USHT as per qebapa nuk tkrin pun. hmm


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio