Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dorėhiqet Rektori i USHT-sė, Vullnet Ameti rektor
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 15:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 16:55)
hahahaah
ani kshu DIPLOM te USHT as per qebapa nuk tkrin pun. hmm

hahahahahah smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 15:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 28.06.2012, 16:56)
hahahahahah smil3dbd4e4c2e742.gif

thash edhe nje dit.

USHT KA QEN KRENARIA E SHQIPTARVE e tash edhte be POSHTEERSIA e SHQIPTARVE.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 16:58)
thash edhe nje dit.

USHT KA QEN KRENARIA E SHQIPTARVE e tash edhte be POSHTEERSIA e SHQIPTARVE.

Kum ngu kshtu thonjesh po hajt kallxom ma detallno pse mendojsh kshtu xhi o ka nodh ne uT xhi oshte aq tragicno
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 16:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 28.06.2012, 17:02)
Kum ngu kshtu thonjesh po hajt kallxom ma detallno pse mendojsh kshtu xhi o ka nodh ne uT xhi oshte aq tragicno

Celloje TIMIN-Extremin ene Vlerso vet. smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 16:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 17:08)
Celloje TIMIN-Extremin ene Vlerso vet. smil3dbd4e398ff7b.gif

pse xhi oshte Timi, a mos oshte rektor a dekan a mcus a xhi oshte smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 16:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 28.06.2012, 17:11)
pse xhi oshte Timi, a mos oshte rektor a dekan a mcus a xhi oshte smil3dbd4daabd491.gif

Kuader i USHT.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 17:13)
Kuader i USHT.

ho be moo luj, ejjjj po a ka deni munsaj ene une tmori ni diplome, xhi duhet tboj te morr ene une ni diplome
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 16:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 28.06.2012, 17:16)
ho be moo luj, ejjjj po a ka deni munsaj ene une tmori ni diplome, xhi duhet tboj te morr ene une ni diplome

kushti i
1.MOS KESH shkoll tmesme, dmth drejt ne fakulltet.
2.Trish ne kafe 5-8 or ndit.
3.libr mos me prek me dor.
4.kur tvin zgjedhjet duhet mu aktivizu ka BDI
5.Dhe tej covu dni qebap.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 17:24)
kushti i
1.MOS KESH shkoll tmesme, dmth drejt ne fakulltet.
2.Trish ne kafe 5-8 or ndit.
3.libr mos me prek me dor.
4.kur tvin zgjedhjet duhet mu aktivizu ka BDI
5.Dhe tej covu dni qebap.

Kushtin 1,2 dhe 3 i kam ngu se vlejne per ate univerzitetin ne Struge
Kushti 4. e kajn dhe BDI-ja edhe PDSH-ja
Kushti 5...nuk oshte problem bre, qebapa per te tere ore
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 17:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Kualiteti i USHT.duke dit se eedhe kush jan mesimdhensit.


Fotografi e jashtme----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 28.06.2012, 17:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 28.06.2012, 18:55)
Kualiteti i USHT.duke dit se eedhe kush jan mesimdhensit.


Fotografi e jashtme

Po mos be burr se ne syt ene shpresat tona i kemi te ju te shkollumit e ju vet dshmoni se jeni gomar me diploma hahahahahha
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 28.06.2012, 18:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 28.06.2012, 18:59)
Po mos be burr se ne syt ene shpresat tona i kemi te ju te shkollumit e ju vet dshmoni se jeni gomar me diploma hahahahahha

JO me kot edhe si popull jemi KATASTROF. smil3dbd4d8676346.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 28.06.2012, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh cfar turpi

Para 5 viteve flitej per hapje te fakulteteve te reja ,drejtimeve te reja ne USHT,flitej per bashkpunime me dhjetra univerzitetet shteteve perendimore ,flitej per konferenca ne USHT ,flitej per vizita te rendsishe ne Usht ......

Cka do te thot politika ,njerizit e duhur i largon dhe deshtaket i ofron,dhe i merr ne qaf gjenerata te tera studentesh

Bdi e deshtume me kuadro ne te gjitha sferat


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
amorja
Postuar nė: 28.06.2012, 21:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 767
Antari Nr: 26936
Bashkangjitur: 07.10.2011oni be kryesorja mo jetni pa diploma


----------------------------------------
qika_babit

tetovare 4ever....
PM
Top
kad
Postuar nė: 28.06.2012, 22:40
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 26
Antari Nr: 26462
Bashkangjitur: 06.05.2011Tre njerez jane qe mund te ushtrojne postin rektor dhe ta rregullojne UT. Alajdin Abazi, Abdulmenafi dhe Adnani. Keto te tre se bashku besoj e rregullojne. Ndryshe, cdo gje eshte kot. Njerez me fuqi ne muskuj nuk i duhen UT, por me fuqi ne koke.
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio