Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dorėhiqet Rektori i USHT-sė, Vullnet Ameti rektor
hamurabi
Postuar nė: 29.06.2012, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Tash e paskan gjet rektorin ashtu sic e meriton USHT, vertet Vullnet Ameti esht i dobt mirpo jam i sigurt se esht shum ma i mir se Polozhani ose Adnan Jashari, ska hajr prej ktyne dyve e Vullneti e deshmoi veten me at qe e largoi Ismail Ahmetin dhe qe u prish punen klanit te bdi-s pavarsisht se edhe aia esht me bdi
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.06.2012, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (hamurabi @ 29.06.2012, 01:12)
Tash e paskan gjet rektorin ashtu sic e meriton USHT, vertet Vullnet Ameti esht i dobt mirpo jam i sigurt se esht shum ma i mir se Polozhani ose Adnan Jashari, ska hajr prej ktyne dyve e Vullneti e deshmoi veten me at qe e largoi Ismail Ahmetin dhe qe u prish punen klanit te bdi-s pavarsisht se edhe aia esht me bdi

shtej e postite krjet hmm.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 29.06.2012, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 29.06.2012, 01:21)
shtej e postite krjet hmm.

Je i ngutshem babarekes, vnoja veshin kur shkrujne me te vjeter se taj smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 29.06.2012, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (hamurabi @ 29.06.2012, 01:12)
Tash e paskan gjet rektorin ashtu sic e meriton USHT, vertet Vullnet Ameti esht i dobt mirpo jam i sigurt se esht shum ma i mir se Polozhani ose Adnan Jashari, ska hajr prej ktyne dyve e Vullneti e deshmoi veten me at qe e largoi Ismail Ahmetin dhe qe u prish punen klanit te bdi-s pavarsisht se edhe aia esht me bdi

hey vullneti nje koh ka shit cigare dhe ka pas nje fotokopje aparat para USHTse pastaj ka qen edhe pehlivan po shpesh ka hup pehlivan me zejtin

e tash u be doktor, doc, edhe fuuup rektor, kjo eshte pernime katastrof ma e madhe qe i ka ndodh USHTse

ki vullneti e ka nje vlla kurse tepac ama puna e atij nuk eshte bash asgje i ka mbet nami vetem

sidoqofte nuk e meriton USHTja kesi lloj njerez ta udheheqin vertete eshte katastrof
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.06.2012, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 29.06.2012, 01:22)
Je i ngutshem babarekes, vnoja veshin kur shkrujne me te vjeter se taj smil3dbd4e398ff7b.gif

A poqe naj qebap sot smil3dbd4ddd6835f.gif

Jo ama e krahasoj me Adnen Jasharin
dhe ta krahasojsh Vullnetin me Adnenin eshte MEKAT.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 29.06.2012, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (MIX @ 29.06.2012, 01:22)
Je i ngutshem babarekes, vnoja veshin kur shkrujne me te vjeter se taj smil3dbd4e398ff7b.gif

ahahhaahhahahah smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

i fort je
PM
Top
MIX
Postuar nė: 29.06.2012, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 29.06.2012, 01:26)
A poqe naj qebap sot smil3dbd4ddd6835f.gif

Jo ama e krahasoj me Adnen Jasharin
dhe ta krahasojsh Vullnetin me Adnenin eshte MEKAT.

Pajj sot kam pjek shaaam qebapa se ki ndrishimi xhi u bo ne univerzitet nxiti qarkullime dhe njerzit kur jane te habitun e te shashtisun sun e kontrollojne sa hane kshtau qe majr shkoj puna sot, plus njoni me la bakshish, Nuk e morra vesh pse me dha bakshish po sagllom o gzu se ka me marr diplomen(dyshova se mund te jeshe taj hahahaahaa) smil3dbd4e4c2e742.gif

nuk e di be vllaj une kush oshte ma i majri, une i kom mushterej te dit ene Vullnetin e Adnoni, rralle hane te une amo vine ka doni her. Po ishallaj e rregullojne arsimin pak se kshtau si u lexoj juve qe ini studenta ose te diplomume qe qaheni kaq shume me vjen keq ene per ju ene per gjith popllin po skam xhi te boj ma shaam se te va pjeki ma shaam qebapat! smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 29.06.2012, 00:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (babarekes @ 29.06.2012, 01:26)
A poqe naj qebap sot smil3dbd4ddd6835f.gif

Jo ama e krahasoj me Adnen Jasharin
dhe ta krahasojsh Vullnetin me Adnenin eshte MEKAT.

Per cka esht mekat babarekes? Adnani esht veq nje pis pa cka se ka dy fakultete, a esht Adnani ai qe aktivisteve te bdi-s ju jep nota ne shtab te bdi-s? Nese presim qe kjo kategori te permirsoj gjendjen ne Usht gabohemi rend. E dij se Vullneti ka qen Pelivan, e dij se e ka vlla Luanin, e dij se esht i dobt me shkencen, po kam shpres se do perdor forcen qe ka dhe ti sjell disa pun aty ku duhet,e filloi mbar me largimin e Ismail Ahmetit, te shpresojm se do vazhdoj kshtu
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.06.2012, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (hamurabi @ 29.06.2012, 01:36)
Per cka esht mekat babarekes? Adnani esht veq nje pis pa cka se ka dy fakultete, a esht Adnani ai qe aktivisteve te bdi-s ju jep nota ne shtab te bdi-s? Nese presim qe kjo kategori te permirsoj gjendjen ne Usht gabohemi rend. E dij se Vullneti ka qen Pelivan, e dij se e ka vlla Luanin, e dij se esht i dobt me shkencen, po kam shpres se do perdor forcen qe ka dhe ti sjell disa pun aty ku duhet,e filloi mbar me largimin e Ismail Ahmetit, te shpresojm se do vazhdoj kshtu

Oni haj si tthaush tej cashtau njese.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 29.06.2012, 00:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (ArIaNiTii @ 29.06.2012, 01:27)
ahahhaahhahahah smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

i fort je

hahaahhaah
po jom i forte ama jo aq sa du une smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.06.2012, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (MIX @ 29.06.2012, 01:33)
Pajj sot kam pjek shaaam qebapa se ki ndrishimi xhi u bo ne univerzitet nxiti qarkullime dhe njerzit kur jane te habitun e te shashtisun sun e kontrollojne sa hane kshtau qe majr shkoj puna sot, plus njoni me la bakshish, Nuk e morra vesh pse me dha bakshish po sagllom o gzu se ka me marr diplomen(dyshova se mund te jeshe taj hahahaahaa) smil3dbd4e4c2e742.gif

nuk e di be vllaj une kush oshte ma i majri, une i kom mushterej te dit ene Vullnetin e Adnoni, rralle hane te une amo vine ka doni her. Po ishallaj e rregullojne arsimin pak se kshtau si u lexoj juve qe ini studenta ose te diplomume qe qaheni kaq shume me vjen keq ene per ju ene per gjith popllin po skam xhi te boj ma shaam se te va pjeki ma shaam qebapat! smil3dbd4e398ff7b.gif

Lumet teej, kurr ka traziraa tej te hecen biznizii ahahahah

Joooo bee mu per diplomen sma ndjen, ene e dish un me ardh ke caj diqani jot SPAGUJ hiqq e joo tet le bakshish ahahahah


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 29.06.2012, 00:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (babarekes @ 29.06.2012, 01:39)
Oni haj si tthaush tej cashtau njese.

Babreks, un 100 her kam then nket forum, se e vetmja gje qe e drejton usht-n esht mbyllja. Po kur flasim per ket qe ndodh aty un jam i sigurt se shum ma mir Vullneti se shum "intelektual" qe vertet jan e keqja e ktij populli, se pikrisht ata intelektualet e kan fajin se USHT esht ne ket gjendje, se ata intelektualet e k..it lejuan qe cdokush te diplomon dhe tbehet ass e prof vetem e vetem mos te humbin vendin e punes, pra e deshmuam se ne kemi dr.prof ama skemi intelektual

Ky postim ėshtė ndryshuar nga hamurabi nė 29.06.2012, 00:43
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 29.06.2012, 00:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (MIX @ 29.06.2012, 01:40)
hahaahhaah
po jom i forte ama jo aq sa du une smil3dbd4e398ff7b.gif  smil3dbd4d4e4c4f2.gif  smil3dbd4e4c2e742.gif

nejse ije i fort ama prap babarekes eka vendin e par ne top list

eshte veteran edhe strateg i forte smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ArIaNiTii nė 29.06.2012, 00:43
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.06.2012, 00:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (hamurabi @ 29.06.2012, 01:42)
Babreks, un 100 her kam then nket forum, se e vetmja gje qe e drejton usht-n esht mbyllja. Po kur flasim per ket qe ndodh aty un jam i sigurt se shum ma mir Vullneti se shum "intelektual" qe vertet jan e keqja e ktij populli, se pikrisht ata intelektualet e kan fajin se USHT esht ne ket gjendje, se ata intelektualet e k..it lejuan qe cdokush te diplomon dhe tbehet ass e prof vetem e vetem mos te humbin vendin e punes, pra e deshmuam se ne kemi dr.prof ama skemi intelektual

Ma thkeve menden hmm
PAJTOHEM me TY. smil3dbd4e4c2e742.gif

ROFT VULLNETI smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 29.06.2012, 00:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008 Citim (babarekes @ 29.06.2012, 01:45)
Ma thkeve menden hmm
PAJTOHEM me TY. smil3dbd4e4c2e742.gif

ROFT VULLNETI smil3dbd4e5e7563a.gif

Po po, gjithmon kam then se me automatizem duhet tlargohen te gjith qe kan qen prof ne kohen e lales Fadil, se krejt ata kan qen bashkfajtor me lalen ne shkatrrimin e atij univerziteti, atyre sju ka interesu asnjeher asgje perveq rroges e tash qerojn voe e shesin kopalla. Pas legalizimit ndodh e njejta, e dijm tgjith se ne cfar gjendje esht USHT, a ke degju ti qe ndonjeri nga ata prf dr pr mr sc kr te del dhe publikisht te kundershtoj at qe ndodh ne USHT? Secili shet nota, fal nota, pranon intervenime dhe ben njemij pun tpista vetem e vetem ta ruaj rrogen e tash ne tshkojn krejt nlesh
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio