Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Dorėhiqet Rektori i USHT-sė, Vullnet Ameti rektor
cesc
Postuar nė: 01.07.2012, 22:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (EDI.RAMA @ 01.07.2012, 18:33)
urime per zgjedhje te rektor te usht deshirojme sukses pune te mbas

smil3dbd4e29bbcc7.gif

Uskana eshte Vullneti, o President ??? smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
zhirafa
Postuar nė: 01.07.2012, 22:31
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 25
Antari Nr: 27424
Bashkangjitur: 01.07.2012a ka dikush info se kush do jete prorektore per arsim dhe prorkeot per sheknce
me dekanat cka do behet?
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 02.07.2012, 10:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006 Citim (cesc @ 01.07.2012, 23:01)
smil3dbd4e29bbcc7.gif

Uskana eshte Vullneti, o President ??? smil3dbd4dbc14f3f.gif

Kisha dasht te jem ne vend te Vullnetit,, por mjerisht jo,,!!???
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio