Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> K O M U N I K A T Ė-Komuna e Tetoves
alb_te
Postuar nė: 30.06.2012, 00:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Inspektorati Komunal i Tetovės apelon qytetarėt tė mėnjanojnė automjetet me destinim pėr shitje tė cilat qėndrojnė tė parkuara njė kohė tė gjatė nė rrugėt dhe bulevardet e qytetit.
Inspektorati komunal njofton qytetarėt se kundrejt tė gjitha rasteve tė tilla do tė merren masa ndėshkuese pėr shfrytėzimin e hapėsirės publike pėr veprimtari tregtare.


Zyra pėr Informim e komunės sė Tetovės


Data e publikimit 29.06.2012
PM
Top
ManInBlack
Postuar nė: 30.06.2012, 14:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 158
Antari Nr: 10288
Bashkangjitur: 17.10.2007Dikush e parkon nje prekolic me bostona,me be deni hidare me henger buk..Ju shkoni e hekni,e ndaloni..

A dikush nderton ndertesa pa parkinge,pa leje,dhe ua mbushen xhepin me euro...dhe ju beheni si ky nfoto:Fotografi e jashtme

haj lini njerzit ne han buk..celloni ju beni parkinge,ndrecni gropat,se i kini be udhet si ne afganistan naper tetov,hiqni ata kariket e kaficave neper korzo...gjene ai i tifanit ene pak do dale ne autostrade..beni kto pune,,,lini njerzit ne han buk me ata mjetet qe shesin produkte ushqimore...se skan si ushqehehn nrdrajshe.
PM
Top
ADP
Postuar nė: 30.06.2012, 14:48
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 27335
Bashkangjitur: 12.05.2012 Citim (ManInBlack @ 30.06.2012, 08:36)
Dikush e parkon nje prekolic me bostona,me be deni hidare me henger buk..Ju shkoni e hekni,e ndaloni..

A dikush nderton ndertesa pa parkinge,pa leje,dhe ua mbushen xhepin me euro...dhe ju beheni si ky nfoto:Fotografi e jashtme

haj lini njerzit ne han buk..celloni ju beni parkinge,ndrecni gropat,se i kini be udhet si ne afganistan naper tetov,hiqni ata kariket e kaficave neper korzo...gjene ai i tifanit ene pak do dale ne autostrade..beni kto pune,,,lini njerzit ne han buk me ata mjetet qe shesin produkte ushqimore...se skan si ushqehehn nrdrajshe.

No CoMmEnT!!!

smil4a8ace1b80c19.gif
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 30.06.2012, 18:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (ManInBlack @ 30.06.2012, 15:36)
Dikush e parkon nje prekolic me bostona,me be deni hidare me henger buk..Ju shkoni e hekni,e ndaloni..

A dikush nderton ndertesa pa parkinge,pa leje,dhe ua mbushen xhepin me euro...dhe ju beheni si ky nfoto:Fotografi e jashtme

haj lini njerzit ne han buk..celloni ju beni parkinge,ndrecni gropat,se i kini be udhet si ne afganistan naper tetov,hiqni ata kariket e kaficave neper korzo...gjene ai i tifanit ene pak do dale ne autostrade..beni kto pune,,,lini njerzit ne han buk me ata mjetet qe shesin produkte ushqimore...se skan si ushqehehn nrdrajshe.

une mbeshtetes perzemershit fjale me vend


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
alb_te
Postuar nė: 30.06.2012, 18:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012edi.rama udbashhhhhhhhh
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 30.06.2012, 18:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (alb_te @ 30.06.2012, 19:29)
edi.rama udbashhhhhhhhh

timmi
te
lus
si
vlla mos nderhyn gjaku familje nuk e kam udbash pastroj fjalor


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
eneum-te
Postuar nė: 30.06.2012, 19:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 567
Antari Nr: 24319
Bashkangjitur: 19.01.2010 Citim (ManInBlack @ 30.06.2012, 15:36)
Dikush e parkon nje prekolic me bostona,me be deni hidare me henger buk..Ju shkoni e hekni,e ndaloni..

A dikush nderton ndertesa pa parkinge,pa leje,dhe ua mbushen xhepin me euro...dhe ju beheni si ky nfoto:Fotografi e jashtme

haj lini njerzit ne han buk..celloni ju beni parkinge,ndrecni gropat,se i kini be udhet si ne afganistan naper tetov,hiqni ata kariket e kaficave neper korzo...gjene ai i tifanit ene pak do dale ne autostrade..beni kto pune,,,lini njerzit ne han buk me ata mjetet qe shesin produkte ushqimore...se skan si ushqehehn nrdrajshe.

Ej o Shqiptarrrr, kerkund nuk thot Ti menjanojn "Prekolicat me Bostan" , ju a dini tlexoni a dini tmendo a dini tkuptoni ? Mjer Bota me shqiptaret.
Teta sqarojsh pak ma tetovarche: Ti hekin rabat xhi i parkojn nUdh ene xhi vu nxhesin nalepnica VETURA SHITET, se e zon hapsiren e veturave qera xhi kan nevoj tparkiren per pun, a per kto rabat xhi oshte shkruj KOMUNIKATA ato bojn biznis, se ka pllace rabash ku shitet ajo. A kuptove o vlla, se ina msou vec Nkirilic tna shkrujn e ather i kuptojm qellimet se sta bon me kast ene perinat komuna.
ps. kina qif en pak ta trillojm punen, nese ije cac i dhajmshem per dike dil ndajfi, mom shajt mend ninternet si grat e kcija


----------------------------------------
DeleDonia
PM
Top
Alfusion
Postuar nė: 30.06.2012, 21:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 330
Antari Nr: 27261
Bashkangjitur: 02.04.2012A thua valle vec ato veturat qe shiten ne rruge e pengojne komunikacionin a ??? Pse ato policet ene kur rajn naper qender vec si figura rajn per te nguc deni femen pse nuk reagojne direkt demin hiq pa i bo muhabet personave qe parkojne aty ku nuk duhet ... Ama jo ka njera ane jep denime pas gjysem ore denimi asht fshije ... Kjo osht sa i perker parkimit qe eshte nje problem shume i madhe ne tet . ndersa sa u perket gjerave tjera 0000 ina nuk du te foli se me vajn te qaj ka deni her mduket se ina Fshati Tetove :(

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alfusion nė 30.06.2012, 21:17
PMUsers Website
Top
eneum-te
Postuar nė: 01.07.2012, 00:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 567
Antari Nr: 24319
Bashkangjitur: 19.01.2010 Citim (Alfusion @ 30.06.2012, 22:13)
A thua valle vec ato veturat qe shiten ne rruge e pengojne komunikacionin a ??? Pse ato policet ene kur rajn naper qender vec si figura rajn per te nguc deni femen pse nuk reagojne direkt demin hiq pa i bo muhabet personave qe parkojne aty ku nuk duhet ... Ama jo ka njera ane jep denime pas gjysem ore denimi asht fshije ... Kjo osht sa i perker parkimit qe eshte nje problem shume i madhe ne tet . ndersa sa u perket gjerave tjera 0000 ina nuk du te foli se me vajn te qaj ka deni her mduket se ina Fshati Tetove :(

Po normal se fshati tetove se prekolicat me ushqim per tregti nuk duhet parkohen ne mes te nje qyteti qe pretendon te jete modern, sicalla e ka vendin e vet.
Inspektoriati i komunes dhe policia e tetoves dallojn, pasi policia eshte nen BDI ndersa Inspektoriati eshte nen Komunen, dhe ketu shfaqen perplasjet.
Ne e dim cka duam, ama nuk duam ta bejem ashtu se ina tprapambetur nmendime si disa dhe shume te tjhere- KY ESHTE REALITETI NE TETOVE- JEMI TE PRAPAMBETUR edhe ska diskutim.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga eneum-te nė 01.07.2012, 00:59


----------------------------------------
DeleDonia
PM
Top
salambo
Postuar nė: 01.07.2012, 09:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Kjo eshte ajo qe nuk e dallon Tetoven dhe fshatrat pereth saj nga Kabuli i Afganistanit, ne nuk kemi qef rregull,neve na pelqen tollovia dhe nuk dihet kush ku e ka vendin,besoj qe shumīca nga neve kemi dale ne evrope dhe e dime rendit atje ,shesim mend dhe kur vin puna per tek ne i harojme ata regulla,neve nuk respektojm institucion dhe rend ,edhe pse keta te komunes nuk jane te hajrit,ne kete rast une nuk i jap te drejte komunes ,dilni dhe shifni pak qe nga Tetova e deri ne Gopstivar ,rruges rajonale do shifni tregjet neper rruge me speca,domate,teneqe ,patika ,taleban me mjekra ,thua ti se tamam je ne Afganistan, dhe cfar eshte me interesante si dukuri kur e shohim ne TV Kabulin ose Bagdadin qeshemi dhe sterqeshemi me ato e kendej harojme se jemi be tamam si ata .
PM
Top
Alex
Postuar nė: 01.07.2012, 10:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008 Citim (eneum-te @ 01.07.2012, 01:57)
Po normal se fshati tetove se prekolicat me ushqim per tregti nuk duhet parkohen ne mes te nje qyteti qe pretendon te jete modern, sicalla e ka vendin e vet.
Inspektoriati i komunes dhe policia e tetoves dallojn, pasi policia eshte nen BDI ndersa Inspektoriati eshte nen Komunen, dhe ketu shfaqen perplasjet.
Ne e dim cka duam, ama nuk duam ta bejem ashtu se ina tprapambetur nmendime si disa dhe shume te tjhere- KY ESHTE REALITETI NE TETOVE- JEMI TE PRAPAMBETUR edhe ska diskutim.

Si duket qenke Pdsh-e dhe nuk te erdhi mire.


Edhe une jame PRO vendjes se rrendit dhe mirbajtjes.
Te dallohet ku hahet, ku pihet, ku behet tregeti.

Por per te korigjuar te tjeret, ne kete raste popullin, duhesh me qene vet i paster.

Vet nderto ndertesa, pa parking, del deri te rruge, ndersa te tjerve tju ndalojsh nje gje qe eshte ma problem i vogel se ai qe bene vete ato, nuk eshte e hishme.

Prandaj reagojme keshtu.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio