Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pėrkrahje pėr motoēiklistėt e Tetovės
alb_te
Postuar nė: 30.06.2012, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Njė grup i motoēiklistėve nga shoqata “Steelwings”-Tetovė janė pritur tė enjten nė njė takim nga shefi i kabinetit, Muharem Idrizi. Ata kanė bashkėbiseduar me zyrtarėt e lartė tė komunės sė Tetovės pėr aktivitetet e deritanishme dhe planet pėr aktivitetet nė tė ardhmen. Sipas tyre kjo shoqatė ka shtrirje nė Maqedoni, Shqipėri dhe Kosovė, ndėrkohė qė kanė numėr tė konsiderueshėm anėtarėsh.
Kjo shoqatė nė vazhdimėsi rrit numrin e anėtarėve nėpėrmjet rregullave strikte dhe njė diciplinė qė i pėrgjigjet misionit tė kėsaj shoqate. Nė kėtė mision pėrfshihet edhe edukimi i motoēiklistėve mė tė rinj, tė cilėt duhet tė reflektojnė vlerat e vendosura nga kjo shoqatė.

Shefi i kabinetit, Muharem Idrizi, siguroi motoēiklistėt se komuna e Tetovės do tė mbėshtes aktivitetet e kėsaj shoqate me qėllim tė zhvillimit tė kėtij sporti nė pėrputhje me standardet e vendosura.

Nga kjo shoqatė kanė apeluar qė edhe motoēiklistėt e tjerė tė bashkėngjiten nė aktivitetet e tyre. Ata bėn tė ditur se organizojnė kurse pėr fillestar dhe se funksionojnė me shembujt e shoqatave tė ngjashme nė rajon dhe mė gjerė.


Data e publikimit 28.06.2012
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 30.06.2012, 00:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Ma ke thoj me kto temat o gjindihall


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 30.06.2012, 00:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (babarekes @ 30.06.2012, 01:43)
Ma ke thoj me kto temat o gjindihall

BABREKES trego aka timii bicikel
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 30.06.2012, 00:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ArIaNiTii @ 30.06.2012, 01:46)
BABREKES trego aka timii bicikel

Ky ska mend e do kese bicigell


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 30.06.2012, 00:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (babarekes @ 30.06.2012, 01:54)
Ky ska mend e do kese bicigell

kush bre ska mend, ai punon ne komun si shef , sdij vendim aka mar po edhe vendimin dota mer mbaja dertin taj
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 30.06.2012, 01:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (ArIaNiTii @ 30.06.2012, 01:55)
kush bre ska mend, ai punon ne komun si shef , sdij vendim aka mar po edhe vendimin dota mer mbaja dertin taj

Jo ska vendim, se e kan konstatu mjeket se ka CREGULLIME MENDORE dhe PROBLEMEE PSIGJIKE.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio