Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zhvishet Drenusha Latifi
panter
Postuar nė: 02.07.2012, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 276
Antari Nr: 15086
Bashkangjitur: 19.04.2008Gjilan, 2 korrik - Qė nga koha kur ėshtė zgjedhur Miss, Drenusha Latifi mban ende linja tė bukura trupore. Kėtė herė ajo shfaqet mė seksi se kurrė, pas deklarimit se ėshtė e dashuruar. Drenusha kaloi disa ditė pushimi nė Turqi me tė dashurin e saj, e mė pas ėshtė kthyer nė Kosovė pėr te vazhduar agjendėn e ngjeshur me koncerte nėpėr vendet bregdetare.

Kėngėtarja e njohur Latifi shfaqet kėtė radhe me bikini ngjyrė tė gjelbėr dhe shumė tėrheqėse, por nė njė pishinė nė Gjilan tė Kosovės. Ndėrsa foto nga pushimi me tė dashurin nė Turqi nuk ka preferuar ti publikojė. Nuk ėshtė hera e parė qė Drenusha zhvishet, por hera e dytė qė brenda njė viti ajo tregon fizikun e saj. Se a ėshtė seksi Drenusha, vlerėsojeni vetė!

Fotografi e jashtme
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 02.07.2012, 12:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Kush tha qe Gjilani ska vajza te bukura..??! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
panter
Postuar nė: 02.07.2012, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 276
Antari Nr: 15086
Bashkangjitur: 19.04.2008 Citim (Albana_gl @ 02.07.2012, 13:55)
Kush tha qe Gjilani ska vajza te bukura..??! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Askush!
Si ne Gjilan cka kam pa femna t mira askund nuk kam pa!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 02.07.2012, 14:20
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Kete quani zhveshje ju?
Nese Drenusha ka konkuruar per Miss, ajo vecme ka qene me bikini dhe publiku ia ka pare linjat, e ketu duken vetem ca topa mishi te bardhe ne sfondin e zi...

Kur te zhvishet, o te tregoje gjithcka o mos te thote se eshte zhveshur.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 02.07.2012, 14:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Krejt e dijm qe zhvishet Drenusha, ama na sjellni foto, se e dijm qe nuk lahet me tesha :)
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 02.07.2012, 15:50
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Thash mos ka fillu te vishet kjo, se per tu zhvesh kjo cdo her zhveshur ka dal ,ama kjo shum tip mashkulli me duket.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
Essa
Postuar nė: 02.07.2012, 15:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Nasht,se nxehte:P


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 02.07.2012, 15:59
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (Essa @ 02.07.2012, 19:23)
Nasht,se nxehte:P

smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Mire e ke, por te ishte zhveshur fare do ishte pak me fllad...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
enea
Postuar nė: 02.07.2012, 16:47
Quote Post


Viva Enea
*****

Posti: Antarė
Postime: 631
Antari Nr: 11571
Bashkangjitur: 26.11.2007 Citim (Zedka @ 02.07.2012, 16:50)
Thash mos ka fillu te vishet kjo, se per tu zhvesh kjo cdo her zhveshur ka dal ,ama kjo shum tip mashkulli me duket.

Ndaj te njejtin mendim ;)

Shom si zo burri mduket se ka kur folen!!

Asgje e re..

Sdi pse habiten per "kengetaret" tona kur shumica (mos te them gati se krejt) gjate kendimit te tyre expozojn me shume trupin sesa kane dert per zerin, edhe ashtu kshtu kendohet playback, keshtu qe derti i tyre me i madh eshte se cka do "veshin" dhe si do te duken gjate prezantimit te kenges!! Mduket se o dallashit dicka, ne vend qe muzika te degjohet, ajo shikohet.. Pra sduhet thene me-jam duke degjuar muzike, por jam duke shikuar muzik smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
B very careful if u make a woman cry, bcause God counts her tears. The woman came out of a man's rib, not from his feet to b walked on, not from his head to b superior of, but from the side to b equal with, under the arm to b protected for nd next to the heart to b loved.
-Pass this on to all your women friends nd to the men as well so they WOULD KNOW THE TRUE VALUE OF A WOMEN!!


Disa Ketu e Gjejne Veten Por Nuk Pajtohen Me Te Verteten!!
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 02.07.2012, 17:08
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010 Citim (enea @ 02.07.2012, 17:47)
Ndaj te njejtin mendim ;)

Shom si zo burri mduket se ka kur folen!!

Asgje e re..

Sdi pse habiten per "kengetaret" tona kur shumica (mos te them gati se krejt) gjate kendimit te tyre expozojn me shume trupin sesa kane dert per zerin, edhe ashtu kshtu kendohet playback, keshtu qe derti i tyre me i madh eshte se cka do "veshin" dhe si do te duken gjate prezantimit te kenges!! Mduket se o dallashit dicka, ne vend qe muzika te degjohet, ajo shikohet.. Pra sduhet thene me-jam duke degjuar muzike, por jam duke shikuar muzik  smil3dbd4daabd491.gif

Kjo tani po tregohet se kush ka lek deperton, un nuk e di perveq kenges profesione e 2 te kesaj Drenushes?ama edhe femijet ket gje e dallojn ku tani kenga siq thoshte nje shoki im nuk ndegjohet po shikohet... smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
packs
Postuar nė: 02.07.2012, 17:57
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Kokni mbrapa ju me kuptimin e zhveshjes. smil3dbd4daabd491.gif Kqyrni cka bajne tjerat.
Perparoni se kur mollat, dardhat, rrushi shkunden e mbledhen ma nuk metet send. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio