Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> N.P. “Geoinzhenering” transformohet nė sektor tė k
alb_te
Postuar nė: 02.07.2012, 17:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Nga 1 korriku ka filluar funksionimi i Sektorit pėr komunikacion, rrugė dhe tokė ndėrtimore nė kuadėr tė komunės sė Tetovės. Funksionimi i kėtij sektori vjen pas procesit tė transformimit tė Ndėrmarrjes Publike “Geoinzhenering”-Tetovė . Ky sektor pėrfshinė sferėn e komunikacionit, rrugėve dhe tokės ndėrtimore dhe sė shpjeti pritet qė tė marrė ingerencat edhe me menaxhimin e tokės shtetėrore. Udhėheqės i kėtij sektori ėshtė emėruar Krenar Ibraimi.
Ky sektor, bashkė me ristrukturimet tjera nė kuadėr tė komunės sė Tetovės, pėrfaqėsojnė njė hap tepėr tė rėndėsishėm nė avancimin e shėrbimeve nė tė mirė tė qytetarėve.

Ky Sektor do tė funksionojė nė zyrat e ish N.P. "Geoinzhenering"-Tetovė nė rr.120 p.n. perballė tregut tė gjelbėrt nė Tetovė.


Data e publikimit 02.07.2012
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio