Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mjeshtrit e vjetėr tė iluzioneve optike
Zedka
Postuar nė: 04.07.2012, 18:16
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtme
Fotografi e jashtmeFotografi e jashtme


Fotografi e jashtme


Fotografi e jashtme

Fotografi e jashtmeFotografi e jashtmeFotografi e jashtme


Fotografi e jashtmeFotografi e jashtmeNjė muze i pazakontė nė Busan tė Koresė sė Jugut ju ofron mundėsinė tė gjithė turistėve qė tė ndėrveprojnė me pikturat aty falė njė teknike tė tillė pikturimi qė krijon iluzione optike.

Muzeu Trick Eye ju ofron njė mundėsi shumė interesante. Pikturat janė manipuluar nė mėnyrė tė tillė, duke u ofruar mundėsi vizitorėve tė hyjnė brenda tyre.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
kosova_rja
Postuar nė: 04.07.2012, 23:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1216
Antari Nr: 20840
Bashkangjitur: 13.02.2009Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Thashethemet dalin nga urryesit,perhapen nga budallenjet dhe pranohen nga injorantet.

Bukuria e njeriut perbehet nga fjala qe ai flet...!!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio