Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mendoj qe kte se keni Pare..
STOP
Postuar nė: 07.07.2012, 15:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1773
Antari Nr: 10064
Bashkangjitur: 06.10.2007PM
Top
Cusack
Postuar nė: 07.07.2012, 15:35
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (STOP @ 07.07.2012, 18:43)
http://ndryshe.info/jordani-politikani-nxj...en-ne-tv-video/

Hajvan njeri...


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
salambo
Postuar nė: 07.07.2012, 16:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Tipik arab komunist ,si ne kohen e Enverit dhe Titos
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio