Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cili do te ishte lideri i Shqiprise se madhe!, Shqipria e madhe!
masa
Postuar nė: 10.07.2012, 16:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 93
Antari Nr: 27199
Bashkangjitur: 22.02.2012Cilin do ta kishit zgjedhur per lider po te realizohej deshira mbarshqiptare per krijim te Shqiprise sic e deshirojme ne????
Une ende jam ne meditime kur ta kem Profilin e liderit qe dua si dhe arsyet pse duhet te jete ai do tju shkruaj...


----------------------------------------
Gjithmon dikush apo dicka na mungon!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 10.07.2012, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011Bamir Topi
Albin Kurti
dhe Une

kurse ne listen rezerve:
Musa Xhaferrin dhe
Erion Bracen smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 10.07.2012, 17:02
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Nese do dali ndonje emer i Ri deri ateher do mendojm !perndryshe?


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 10.07.2012, 17:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Sali Berisha
Menduh Thaci dhe
Ramush Harajdinaj


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
MIX
Postuar nė: 10.07.2012, 20:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 10.07.2012, 18:36)
Sali Berisha
Menduh Thaci dhe
Ramush Harajdinaj

ene tajj shhaaam ja pallojsh pej ne publik bre smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 10.07.2012, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010ju a nuk e shifni a syt drit sju boijn, 1.Sali berisha , 2.Hashim thaci dhe 3.ali ahmeti

ky esht trekendshi i politikes shqiptare.

kursem per ne maqedoni si kur pakes te kishte bashkpunu ky ali ahmeti dhe te ndegjoje fjalet e rufis ma shum do te kishte arrit!
PM
Top
Hera
Postuar nė: 10.07.2012, 22:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (masa @ 10.07.2012, 10:55)
Cilin do ta kishit zgjedhur per lider po te realizohej deshira mbarshqiptare per krijim te Shqiprise sic e deshirojme ne????
Une ende jam ne meditime kur ta kem Profilin e liderit qe dua si dhe arsyet pse duhet te jete ai do tju shkruaj...

Do te duhej te ekzistonte ne realitet kjo SHQIPERI. Sa per Lider nuk do ishte aspak problematike do te mund te zgjidhje me vota te te gjithe shqiptareve.

Shpija fillon nga themeli, dhe jo nga kulmi.

Pershendetje.
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.07.2012, 22:57
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Mendoj qe lider i Shqiperise se madhe nuk do ban me qene asnje shqiptar.

Mendoj se do duhej ti benim lidere grupin tem te preferum


http://www.youtube.com/watch?v=c5p3qfObMWY


se e kishin ba shtetin ma faktap, cysh e meritojme edhe ishim knaqe party. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
ßina
Postuar nė: 10.07.2012, 23:02
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Me lexu Delli kete teme te vetmin opcion na e kish lene Atifeten. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
masa
Postuar nė: 13.07.2012, 02:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 93
Antari Nr: 27199
Bashkangjitur: 22.02.2012me pelqyen idet e juaja,po une kisha zgjedh nje te vdekur se edhe ashtu keto lidert si te vdekur jan edhepse te gjall!!!!!!!!!!!!!


----------------------------------------
Gjithmon dikush apo dicka na mungon!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio