Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Aksioni “Monstėr”, dėnohen Hasani dhe Mehmeti
alb_te
Postuar nė: 12.07.2012, 09:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Tė hėnėn, Gjykata e Shkupit ka shqiptuara dėnim prej tre, respektivisht tre vite e gjysmė burg edhe pėr dy shqiptarė tė tjerė, tė arrestuar nė aksionin “Monstėr”. Rrahman Hasani dhe Nazif Mehmeti janė dėnuar pėr posedim tė paligjshėm tė armėve. Sipas informatave tė Kanal 5, Hasani nė mbrojtjen e tij ka mohuar qė arma tė jetė e tij. Konfirmon se as qė e ka ditur se kishte armė nė shtėpi. Pėr dallim nga ai, Mehmeti ka thėnė se armėn e kishte marrė pėr mbrojtje nga grabitėsit, sepse lokali qė e posedonte ėshtė grabitur disa herė. Po ka bindur se armėn nuk e ka pėrdorur.

Javė mė parė, me gjashtė vite burg pėr posedim ilegal tė armėve u dėnua edhe Ibrahim Sejdini, i arrestuar po nė aksionin “Monstėr”.
PM
Top
want3d
Postuar nė: 12.07.2012, 09:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Nazifi, kur ndodhi kjo vrasja e 5 fishte, nuk ka ndodh ne Maqedoni, por ka qene ne Belgjike. i gjith ky aksion siq po duket do tu del i kote, te gjithe te arestuarit jane burgosur per dicka tjeter e ajo qe ishte me kryesore ende eshte mister, sic duket dhe ashtu do te ngel.


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
alb_te
Postuar nė: 12.07.2012, 09:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012fejet i ka zv.minstri juj xhi rjen si pul ene hic sja ndejn per kot popull oni ju prap votojni smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
want3d
Postuar nė: 12.07.2012, 10:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007 Citim (alb_te @ 12.07.2012, 10:52)
fejet i ka zv.minstri juj xhi rjen si pul ene hic sja ndejn per kot popull oni ju prap votojni smil4a8acf686328f.gif

Fajet i kane ata si kallepi yt qe votojne:Ali,menduh,rufi etj etj. Vota ime nuk shkon per asnje parti politike ne MK. Krejt jane M.ta qe u vjen era, po ju sbusheni mend, jeni msu me kete ere dhe u vjen e mire. smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
alb_te
Postuar nė: 12.07.2012, 10:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012ju vetm votojni ali psiopatin se shum mjer esht....
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 12.07.2012, 11:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (alb_te @ 12.07.2012, 04:02)
ju vetm votojni ali psiopatin se shum mjer esht....

o livadh hajt trego ne cilin shtet ne bote me te gjet arme ne shpi dhe nuk te denojne,e teveqel e teveqel,nuk thuash shiqir qe s'ju kan mvesh vrasjen,kjo per armatim ilegal qe kan mbajt ne shpi eshte normale qe denohesh,ene mos u ben teveqel se na ke gerdit me kritika koti,diktohet qe ske dy fajlle shkolle,e mend.
PM
Top
salambo
Postuar nė: 12.07.2012, 12:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012O trimi ,me fal bre burr ,ti a tallesh apo si e ke punen,a e din sesa maqedon kane arme neper shtepi ,perse policia nuk mer hapa dhe te arestoje keta maqedon qe kane arme ilegale neper shpi,po gjeten tamam tek MONSTRA ti gjykojne keta,nese ke pak tru ama pak doe e kuptosh qe kjo eshte montim politik ku edhe vete BDI ka gisht ketu bashke me VMRO ,une jam i bindur se kete vrasje makabre e kane bere keta dy parti ehd eket se lune topi ,Ali Ameti eshte mesuar me me kesi raste ai ka pervoje 30 vjecare ne vrasje ,dallavere,mallverzime ,dhe nuk ja kalon kush,prandaj mbylle gojen dhe mos derdellit shume e shume
PM
Top
MIX
Postuar nė: 12.07.2012, 13:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (trimi.80 @ 12.07.2012, 12:16)
o livadh hajt trego ne cilin shtet ne bote me te gjet arme ne shpi dhe nuk te denojne,e teveqel e teveqel,nuk thuash shiqir qe s'ju kan mvesh vrasjen,kjo per armatim ilegal qe kan mbajt ne shpi eshte normale qe denohesh,ene mos u ben teveqel se na ke gerdit me kritika koti,diktohet qe ske dy fajlle shkolle,e mend.

Ashtu oshte, te lumt vllaj, bile kshtau nodhi ene ather kur ai Kristofer Kollumboja u nis me zbulu Indine dhe fatmirsisht zbuloi Ameriken smil3dbd4daabd491.gif
...na paje njo vllajt se zheg i madh oshte dhe hupet terezija, sdin njeri as cka flet as cka degjon smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4daabd491.gif
PM
Top
MIX
Postuar nė: 12.07.2012, 13:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (want3d @ 12.07.2012, 11:00)
Fajet i kane ata si kallepi yt qe votojne:Ali,menduh,rufi etj etj. Vota ime nuk shkon per asnje parti politike ne MK. Krejt jane M.ta qe u vjen era, po ju sbusheni mend, jeni msu me kete ere dhe u vjen e mire. smil4a8aceb829c5f.gif

Po per collen shkon vota jota se ktau ku jetojme ne shehika nuk ka ka vetem shkije shqiptar dhe do tjer?!?!?!?
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 12.07.2012, 13:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012 Citim (salambo @ 12.07.2012, 06:31)
O trimi ,me fal bre burr ,ti a tallesh apo si e ke punen,a e din sesa maqedon kane arme neper shtepi ,perse policia nuk mer hapa dhe te arestoje keta maqedon qe kane arme ilegale neper shpi,po gjeten tamam tek MONSTRA  ti gjykojne keta,nese ke pak tru ama pak doe e kuptosh qe kjo eshte montim politik ku edhe vete BDI  ka gisht ketu bashke me VMRO ,une jam i bindur se kete vrasje makabre e kane bere keta dy parti ehd eket se lune topi ,Ali Ameti eshte mesuar me me kesi raste ai ka pervoje 30 vjecare ne vrasje ,dallavere,mallverzime ,dhe nuk ja kalon kush,prandaj mbylle gojen dhe mos derdellit shume e shume

a se sheh veten se je tullum ka mendja,normal se ka plot qe kan armatim ne shpi ama kur ju zihet armatimi denohen,dhe kjo eshte shume normale,se ma mire qe ju;a marrin shqiptarve armatimin aq me mire per ne,se rralle vrasin shkije,krejt shqiptaret armatimin e perdorin te zenkat ne mes veti,per vllavrasje,90 perqind te rasteve vriten ne mes veti.Kurse per vrasjen qe thu ti se e kan be te dy partite(sipas teje),atehere kjo a te brengos ty,dihet se te vraret cfar ishin.Me te veretet jeni be bajat,me sdini se cka kritikoni,se cka folni,nje qellim keni vetem te ja futni kot e te shani dikend me prapavije te njohur.Dhe qe thu se 30 vjet ka pervoje ali ahmeti,po ke te drejte,se non stop ka qene kunder regjimit jugosllav dhe me shoke ka punu per clirimin e Kosoves,si antare te LPK-se(Levizja popullore e Kosoves).

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trimi.80 nė 12.07.2012, 13:49
PM
Top
salambo
Postuar nė: 12.07.2012, 14:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Ai shkavi ne Gostivar mos rastesisht vrau pula.ore kafsho e din pse flet ti kshu?, sepse askush hala nga shkijet nuk eshte fut ne shpijen tende edhe te ta mare nenen,motren ose po gruan prej krevati cullak ,atehere do e shifshe ti se kush eshte tullum e kush shampite.
E kam dit se ka sherbetore amen se kaq sherbetore te perbetuar akoma nuk kam pa,tani do fillosh me LPK e PKK ore ne nuk jetojme ne hene dhe nuk i dime se kush eshte dhe cfar ,dje ishe deshmitare qe vete kryetari yte u demaskua ,ata fjale qe i tha ai edhe femijet e fushnjores i moren vesh ,vetem se nuk do me vije habi nese thote SE MI KENI NXJERE FJALET PREJ KONTEKSTI ,NUK KAM DASH TE THAM ASHTU.
Qe Ali Ameti ka qene udbash kete dime me te gjithe dhe me deklaraten e fundit e vertetoje kete.ani ali Ameti e cliroj Kosoven papa ,po ju nuk qenkeni nte bre

Ky postim ėshtė ndryshuar nga salambo nė 12.07.2012, 14:23
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 12.07.2012, 16:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010 Citim (trimi.80 @ 12.07.2012, 12:16)
o livadh hajt trego ne cilin shtet ne bote me te gjet arme ne shpi dhe nuk te denojne,e teveqel e teveqel,nuk thuash shiqir qe s'ju kan mvesh vrasjen,kjo per armatim ilegal qe kan mbajt ne shpi eshte normale qe denohesh,ene mos u ben teveqel se na ke gerdit me kritika koti,diktohet qe ske dy fajlle shkolle,e mend.

o trimi mos na cit mend be vlla ktu se shum i trenden me disa ketu por nese dush te debatoijsh mos mi dil zot askujt shiko vitin se ndasht se je bdi , neser edhe ti te luhet pij mbas.

shum ke lishu zemer ndaj bdi-se nuk esht zot bdi-ja qe do te me shpetoje.

kini ardh ne gjendje te keqe , sa ma shum te luni k**** me ne shqiptaret aq ma shum dhe ma fell ka me ju a ras gruevski.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio