Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Unikkatil mbėrrinė nė Kosovė
Mbinjeriu
Postuar nė: 12.07.2012, 21:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Interesimi pėr kėtė koncert ėshtė i jashtėzakonshėm,dhe kur ta mendoni se biletat janė shitur rekord,madje edhe me ēmim tė lartė,krahasuar me kolegėt e tjerė tė estrades,megjithatė admirimi pėr tė deri ne kete pike do thote se eshte ne nje nivel me te larte se te tjeret,madje as videoklip nuk ka bere asnjehere dhe ka bere kaq shume fame!

Ps.Do jete nje performance e shkelqyer smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
packs
Postuar nė: 13.07.2012, 18:54
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Mbinjeriu @ 12.07.2012, 22:28)
-Interesimi pėr kėtė koncert ėshtė i jashtėzakonshėm,dhe kur ta mendoni se biletat janė shitur rekord,madje edhe me ēmim tė lartė,krahasuar me kolegėt e tjerė tė estrades,megjithatė admirimi pėr tė deri ne kete pike do thote se eshte ne nje nivel me te larte se te tjeret,madje as videoklip nuk ka bere asnjehere dhe ka bere kaq shume fame!

Ps.Do jete nje performance e shkelqyer smil3dbd4d6422f04.gif

Interesimi po vec pak biletat e shtrejta. As per 50 Centin nuk kane kushtu biletat kaq. Shitje rekord+bileta shtese.


Reni ke mo, e premte mu bo, kogja moti s'em ra me havera mu pa


http://www.youtube.com/watch?v=C5TYCC1lPZc


smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
salambo
Postuar nė: 14.07.2012, 12:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Nuk e di perse coni pluhur per nje person i cili pantallonat e veta nuk ka aftesi ti ngreje mbi bel.

Kjo nuk eshte as art as muzik e as gje ,thjeshte nje idiot qe luan rolin e majmunit para shume majmunave tjere
PM
Top
packs
Postuar nė: 14.07.2012, 14:35
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008O njerez problemi nuk eshte a ju pelqen a nuk ju pelqen. Problemi eshte "FENOMENI UNIKKATIL".

20 mije veta neser n'stadium t'Prishtines. Kush oshte 50 Centi? smil3dbd4daabd491.gif

----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio