Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 2 [3]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topic

> Pse o staff?!
babarekes
Postuar nė: 25.07.2012, 00:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (EDI.RAMA @ 25.07.2012, 01:26)
NE DUHET TE RESPEKTOJME REGULLAT PRESIDENT BABAREKES

TY MSHEL GOJ SE TA KQY.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 25.07.2012, 01:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (babarekes @ 25.07.2012, 01:39)
TY MSHEL GOJ SE TA KQY.

PRESIDENT SI JA KALON ME AGJERIM DUHET TIMMI
KRYEMINISTER TE FORUM


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
jusrak
Postuar nė: 25.07.2012, 02:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 69
Antari Nr: 27266
Bashkangjitur: 06.04.2012 Citim (babarekes @ 24.07.2012, 18:21)
NO LIMIT moss ma nga Jusraken se cauc e ndershme eshte kjo.

ALLAHU te shperbleft babarekes e NOLIMITIN e udhzon inshAllah


----------------------------------------
Ai qe shpenzon me urtesi asnjeher nuk mbetet ne varesi te tjereve...
PM
Top
want3d
Postuar nė: 25.07.2012, 11:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Nuk i ka hije nje mashkulli qe te flet pa asnje argument dhe te shpif per grate-vajzat e ndershme. Ne nuk ben te gjykojme brendesine e personit,ne gjykojme sipas asaj qe e shofim. Ne kete rast nuk ka asnje argument kunder motres jusrak qe te akuzohet se pse e ka vendu mbulesen dhe se eshte neudhubilah prej atyre qe kane mbules dhe bejne gjera te pahijshme.

P.s Tema eshte per staffin, dhe me sa shoh staffi nuk i sheh keta shkrime,postime,kritika.


Allahu na udhezofte ne rruge te drejte.Amin!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga want3d nė 25.07.2012, 11:08


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Hera
Postuar nė: 25.07.2012, 17:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012Motra o ka me doket ja boni vetes, tash gjysma e ma teper e meshkujve te forumit i piken ani 18+ ohoooo smil3dbd4dbc14f3f.gif

Njese s'po rrihet pak hajgare vec. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 25.07.2012, 19:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009 Citim (want3d @ 25.07.2012, 12:08)
Nuk i ka hije nje mashkulli qe te flet pa asnje argument dhe te shpif per grate-vajzat e ndershme. Ne nuk ben te gjykojme brendesine e personit,ne gjykojme sipas asaj qe e shofim. Ne kete rast nuk ka asnje argument kunder motres jusrak qe te akuzohet se pse e ka vendu mbulesen dhe se eshte neudhubilah prej atyre qe kane mbules dhe bejne gjera te pahijshme.

P.s Tema eshte per staffin, dhe me sa shoh staffi nuk i sheh keta shkrime,postime,kritika.


Allahu na udhezofte ne rruge te drejte.Amin!

Ne ket rast (ku me te vertet admini duheshte te nderhyj pak) s'foli kerkush, a per fjal palidhje kejt online jon . Bina eshte nxon ksaj here, sigurt ka shku me qit pite . smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
want3d
Postuar nė: 26.07.2012, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007 Citim (Njona_GV @ 25.07.2012, 20:13)
Ne ket rast (ku me te vertet admini duheshte te nderhyj pak) s'foli kerkush, a per fjal palidhje kejt online jon . Bina eshte nxon ksaj here, sigurt ka shku me qit pite . smile5u87yu45y.gif

Ani, pite eshte hallall me qit ska kurrfar problemi. Por, ai qe ka postin e adminit,para se te qes pite duhet me i dal zot punes tij.


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
jusrak
Postuar nė: 26.07.2012, 16:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 69
Antari Nr: 27266
Bashkangjitur: 06.04.2012 Citim (Hera @ 25.07.2012, 11:23)
Motra o ka me doket ja boni vetes, tash gjysma e ma teper e meshkujve te forumit i piken ani 18+ ohoooo smil3dbd4dbc14f3f.gif

Njese s'po rrihet pak hajgare vec. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Hera e din si thojn disa..edhe hjg ka kufi smil3dbd4d6422f04.gif
nuk jam ka postoj per me komentu djemt per me me ndihmu po jam ka e mbroj moralin tim...
e sa per ti bo djemt per veti Elhamdulilah jam e fejume se kam aspak at interess smil3dbd4d6422f04.gif
Allahu te rrujt


----------------------------------------
Ai qe shpenzon me urtesi asnjeher nuk mbetet ne varesi te tjereve...
PM
Top
webm
Postuar nė: 26.07.2012, 17:14
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Cka me bo, si duket krejt te zont kemi qen,.... sdi as une xhi me xhet te hapi faqen :))

Sidoqoft, logoja se paku u ndryshu, e te gjithe agjeruesve ju urroj agjerim te leht...

Ha... edhe tema mbyllet se sun i durrojm hic kritikat smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
ßina
Postuar nė: 30.07.2012, 09:41
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009 Citim (Njona_GV @ 25.07.2012, 20:13)
Ne ket rast (ku me te vertet admini duheshte te nderhyj pak) s'foli kerkush, a per fjal palidhje kejt online jon . Bina eshte nxon ksaj here, sigurt ka shku me qit pite .  smile5u87yu45y.gif

Ncncnc me te vertete je ka e tregon veten se sa e ke te zhvillume logjiken je bo per keqardhje sinqerisht po ta them. smil3dbd4d99c6eaa.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ßina nė 30.07.2012, 09:42


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 2 [3]  Closed TopicStart new topic

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio