Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wanted”, kerkohet Rita Ora
Zedka
Postuar nė: 20.07.2012, 14:46
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Fama e shqiptares nga Kosova Rita Ora po rritet dita dites. Kete e tregojne edhe interesimet e kengetareve dhe grupeve muzikore per te bashkepunuar me te.

Dhe me i fundit ne kete liste eshte edhe grupi i njohur “The Wanted”.

Grupi i djemve eshte duke punuar me yllin e hitit ‘R.I.P’ per nje kenge te re dhe kjo kenge pritet te paraqitet ne albumin e ri te ketij grupi.
Fotografi e jashtmeFotografi e jashtme


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
emmy
Postuar nė: 20.07.2012, 17:02
Quote Post


Attempting Perfection
*****

Posti: Antarė
Postime: 4043
Antari Nr: 22549
Bashkangjitur: 11.06.2009Krejt bota mund ta duan,une JOOOOOOOOO!!!
Ma shpif kjo femer,keshtu kottt,spontanisht smile5u87yu45y.gif


----------------------------------------
Find what you love and let it kill you!
PM
Top
MeeLot
Postuar nė: 20.07.2012, 17:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2512
Antari Nr: 23366
Bashkangjitur: 09.09.2009shum loqk osht rita


----------------------------------------
ur not an intellectual,ur not an artist,ur not a critic,ur not a poet..u just have internet access

po thojn q'i


ka mu bo mir.
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 21.07.2012, 09:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007 Citim (Zedka @ 20.07.2012, 15:46)Fotografi e jashtme

ta ha zemren po e mire je... smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
packs
Postuar nė: 21.07.2012, 10:06
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Kjo eshte vertetesia e teorise qe dikush lind vet yll e kjo eshte yll.
Ketu ne Kosove ka plot yje po asht puna qe jemi agjerueshem nuk po mundemi me u zbulu. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

Rita ka arrite me ba ate qe shume shqiptare jane mundu me vjet me ba, po nuk mundesh me u ba pa kanė.

E kjo asht. Se ka za, stil e tana te mirat.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
salambo
Postuar nė: 21.07.2012, 10:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Ska asgje shqiptare te kjo ,keshtu qe cdo koment qe i behet eshte i tepert,nuk e meriton
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 21.07.2012, 10:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007 Citim (salambo @ 21.07.2012, 11:22)
Ska asgje shqiptare te kjo ,keshtu qe cdo koment qe i behet eshte i tepert,nuk e meriton

Ma shume ka vlere kur kjo thote 1 here "jom shqiptare" (sic ka thane), sesa une e ti me nejt ton diten tu bertit JOM SHQIPTAR.. smil3dbd4e398ff7b.gif

Prap po thome: oj Rite ta ha zemren po e mire je..


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
packs
Postuar nė: 21.07.2012, 11:05
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (salambo @ 21.07.2012, 11:22)
Ska asgje shqiptare te kjo ,keshtu qe cdo koment qe i behet eshte i tepert,nuk e meriton

Keta jane familje shqiptare muslimane me Bajram e Ramazan. Ju s'te kokni kerkah me informacione. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ose mos po ju vjen pak inati pa hiri? smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Se shqiptari s'ka qef me pa t'vetin tuj arrite-I moqmi.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga packs nė 21.07.2012, 11:05


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 21.07.2012, 11:11
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Kjo boll din shqip

7:08 intervista boll flet shqip


http://www.youtube.com/watch?v=abjIsCknOLU&feature=related


Ka do njerez qe dy vjet kane shku ne Gjermani e kur vine ketu shajze, das ist shyn, shajze gal, du bist najs. Kishe na s'po dime shqip. Kjo boll po din.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 21.07.2012, 11:17
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008
http://www.youtube.com/watch?v=5bn7N-Ua8q4&feature=related


Informonu shqiptare se mbrapa gjithe po jeni. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
salambo
Postuar nė: 21.07.2012, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012 Citim (Miss.Blue @ 21.07.2012, 04:53)
Ma shume ka vlere kur kjo thote 1 here "jom shqiptare" (sic ka thane), sesa une e ti me nejt ton diten tu bertit JOM SHQIPTAR.. smil3dbd4e398ff7b.gif

Prap po thome: oj Rite ta ha zemren po e mire je..

Punee modhe se ka thene , e di pse e ka thene ?? qe ti ritet nami ma shume ,sa allahile kuj sja nin jashte kufijve se kjo eshte shqiptare ,ndersa une nuk duhet te them se jam shqiptare se e di qe jam dhe mbaroj puna
PM
Top
salambo
Postuar nė: 21.07.2012, 11:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012 Citim (packs @ 21.07.2012, 05:05)
Keta jane familje shqiptare muslimane me Bajram e Ramazan. Ju s'te kokni kerkah me informacione. smil3dbd4e5e7563a.gif

Ose mos po ju vjen pak inati pa hiri? smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Se shqiptari s'ka qef me pa t'vetin tuj arrite-I moqmi.

Edhe kaj gote raki e bejn per iftar e bajram ,edhe ti skaj kon askund bre burre

Mua mu duke ma shume si ajo drogaxhija qe ngordhi Emy prandaj thash se ska gje shqiptare tek kjo ,te thojshi per Shkurte Fejzen dhe Mamutin dakord smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
passed
Postuar nė: 21.07.2012, 12:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011Rita I love YOU!

te gjitha i ke me shumic....duke nis nga zeri, talenti dhe deri tek bukuria!
I LOVE your songs...

qe je shqiptare....eshte nje 1arsye me teper per tet dashte!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
Hera
Postuar nė: 21.07.2012, 14:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (packs @ 21.07.2012, 05:17)

http://www.youtube.com/watch?v=5bn7N-Ua8q4&feature=related


Informonu shqiptare se mbrapa gjithe po jeni. smil3dbd4daabd491.gif

Ku mos me dasht bre, kur eshte si shpirt. Knon mire, doket mire edhe tonat te mirat.
Normal qe mburrna se eshte shqiptare, edhe ka mbrri me bo realitet endrren e saj.
Ju lumt dhe suksese Rita smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
packs
Postuar nė: 21.07.2012, 15:39
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (salambo @ 21.07.2012, 12:31)
edhe ti skaj kon askund bre burre


Qekjo shkon per Rinen, a hala se ke pa a hahahahaha. smil3dbd4e5e7563a.gif

 Citim

Mua mu duke ma shume si ajo drogaxhija qe ngordhi Emy prandaj thash se ska gje shqiptare tek kjo ,te thojshi per Shkurte Fejzen dhe Mamutin dakord  smil3dbd4d4e4c4f2.gif


Shqiptari qysh bazohet ne veti, KAJ gote raki. Pse po hin ne gjynah me fole palidhje. A mos po te doket vetja shume musliman i mire apo? Si qind per qindeshi ketu qe e kane veten ne qejf si muslimane t'mdhaje. Pfffff.

Ty mundet me tu doke edhe si Jimi Hendrix kerkush nuk asht tuj te ndale me tu doke kjo diqysh.
smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio