Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihme!!Nenshkrimet USHT
hiTmiXx
Postuar nė: 28.07.2012, 19:01
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 19474
Bashkangjitur: 12.01.2009Pas mbarimit te studimeve Bachelor, behet nje revidim i dosjes se studentit nga administrata e fakulltetit dhe tregojne se ne cilat lende nevoitet mbulim i notes (shkaku kualifikimet akademike).
Tash, mbulimin e atyre notave e ben komisioni qe perbehet nga 5 profesor apo duhet vrapuar pas cdo profesori, bartes i lendes.
Ju falemnderit..
PM
Top
passed
Postuar nė: 28.07.2012, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011 Citim (hiTmiXx @ 28.07.2012, 20:01)
Pas mbarimit te studimeve Bachelor, behet nje revidim i dosjes se studentit nga administrata e fakulltetit dhe tregojne se ne cilat lende nevoitet mbulim i notes (shkaku kualifikimet akademike).
Tash, mbulimin e atyre notave e ben komisioni qe perbehet nga 5 profesor apo duhet vrapuar pas cdo profesori, bartes i lendes.
Ju falemnderit..

USHT....duhet te jet i Tetoves smil3dbd4daabd491.gif
se nje her u lidha me dike...e kishte ne fb USHT....dhe u gabova, ishte e Tiranes smil3dbd4d4e4c4f2.gif

nese e ke fjalen per kompletimin e dosjes, qe mungon ndonje fletparaqitje apo munges te ndonje nenshkrimi ateher duhet vrapuar (mund edhe te ecesh me ngadal) vet.. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio